Skocz do zawartości

Komunikat po oznaczeniu


Stasio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: McStasio
Miejsce występowania błędu: Serwer Minecraft

Opis problemu: Myślę, iż błąd raczej znany przez nas wszystkich. Otóż podczas, gdy daną osobę posiadamy na liście ignorowanych, zaś ta oznaczy nas na chacie globalnym za pomocą ,,@", wówczas otrzymujemy o tym komunikat. Mnożąc liczbę trzy i czternaście setnych przez liczbę dwa tysiące sto trzydzieści siedem, dodając do otrzymanego wyniku swój numer PESEL oraz dzieląc uzyskany wynik przez dwa, otrzymujemy informację o tym, iż dziewięćdziesiąt dziewięć procent osób, których nicki widnieją na przeciętnej liście ignorowanych użytkowników znajduje się tam z powodu uporczywego zaczepiania, pisania zbędnych wiadomości, przeszkadzania w rozgrywce, bądź też stalkowania innych osób. Istnienie tego błędu bardzo utrudnia grę; wnoszę o jak najszybsze jego naprawienie.

Dodatkowe SS'y: Niepotrzebne

  • Superka 4

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

oczywiscie ze na tak, najbardziej przekonały mnie twoje obliczenia pzdr

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak powody u @Randall

  • Superka 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem na TAK bo sam bym nie chciał żeby osoba którą zablokowałem oznaczała mnie na czacie i żeby jej nazwa wyskakiwała mi na środku ekranu ale musisz wziąć pod uwagę to iż do takich rzeczy trzeba usiąść i poświęcić trochę czasu. Jeśli to jest plugin to potrzeba kogoś kto to przerobi a to nie jest tani gips a jeśli to skrypt (osobiście myślę że to skrypt) to ułatwia to sprawę ale nadal potrzeba jest osoba która napiszę kilka linijek skryptu które będą blokowały możliwość oznaczenia.

Edytowane przez ArcziO
  • Superka 1

1327915121-U74000.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...