Skocz do zawartości

Witajcie!


FrogStory

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Gram od niedawna w Minecraft. Założyłem swój serwer i gram na nim ze znajomymi, ale postanowiłem poszukać większych wyzwań. Znalazłem ten serwer w sieci i zastanawia mnie tylko jedno. Co prócz budowania własnej działki miałbym robić na tym serwerze? Czy cokolwiek prócz budowania serwer jest w stanie mi zaoferować? Mając małą działkę jak mam zadbać i surowce typu żelazo itd? Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, na jakiej zasadzie działa ten serwer? Może są gdzieś zasady gry oraz spis możliwości? Bo póki co tylko regulaminy znalazłem a nigdzie nie ma nic o tym jakie są plusy tego serwera żeby mnie zachęcić do grania.

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

Surowce typu zelazo, złoto itd zdobywasz na /warp kopalnia, ewentualnie /warp s

Lazuryt musisz kupić od graczu lub sam wykopać na surowcowej 

Na serwerze jest trochę warpow /pvp, /warp nether /warp targ /warp las /warp piasek /warp sklep itp. 

Jeśli potrzebujesz pomocy pisz do administracji na /pomoc napewno udzielą ci więcej informacji i pomogą 😀

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, dobrej gierki życzę.

 

Sam serwer jest oparty na trybie freebuild - czyli jak już sam pewnie zauważyłeś masz działeczkę, którą sobie rozbudowujesz i trzymasz na niej wszelkie cenne przedmioty. Surowce możesz zdobyć z różnych warpów, które są na serwerze w celu ułatwienia rozgrywki, między innymi: /warp las, /warp stone - to te główne, z których będziesz pozyskiwać drewno czy kamień (całą listę znajdziesz pod /warpy). Przed całym zabiegiem teleportacji poleciłbym Ci wybrać odpowiednią i pasującą Tobie pracę przy użyciu komendy /praca. Wszelkie rudy typu żelazo, złoto czy inne diamenty wypadają rzecz jasna ze stone, żeby zminimalizować ilość cheaterów korzystających z xraya i tym samym uprzyjemnić rozgrywkę. Cały droprate możesz sprawdzić na /drop lub /szansa.

Na serwerze zaimplementowany jest system magicznych skrzynek czy cobblexów, które odpowiednio możesz wytworzyć sprawdzając /receptury lub wpisując /cobblex posiadając w ekwipunku 9 staków cobblestone. Z tych przedmiotów wypadają Ci losowe rzeczy, które mogłyby się przydać.

Samych plusów tutaj nigdzie nie ma, cały zamysł polega na tym, żebyś sam sobie znalazł i ustalił cel gry. Możesz za cel obrać wybudowanie czegoś wielkiego, innowacyjnego na działce, klepać się na pvp i wbijać rankingi, czy też po prostu latać po serwerze i pomagać ludziom. W razie jakichś pytań możesz pisać do mnie w gierce lub pytać się po prostu ludzi na czacie, bo tych pomocnych tu nie brakuje, ewentualnie rzecz jasna /pomoc jako forma zapytania administracji.

  • Superka 4

loverofdoritos: “ subiesmakemerallyhard: “ jayo9821: “ cars-food-life: “  That inertia drift though. ” That's a “Scandinavian … | Subaru wrc, Rally  car, Subaru rally

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Witamy na serwerze. Aby zacząć grę polecam najpierw przeczytać regulamin, ale z tego co widziałem już się z nim zapoznałeś - bardzo dobrze! Na początku gry polecam wpisać /praca i wybrać slot z kilofem, co sprawia, że, gdy będziesz kopać kamień, dostaniesz punkty do pracy, które zwiększą Twoją wypłatę za godzinę gry. A właśnie, za godzinę gry dostajesz na początku $1,000, i tak jak powyżej wspomniałem możesz ją zwiększyć. Na przykład ja już mam ponad $14,000! Na serwerze mamy także różne warpy, których listę możesz znaleźć pod komendą /wapry m. in. /warp las, /warp kopalnia, /warp s, /warp nether, /warp jedzenie, /warp targ i wiele innych! Rangi takie jak VIP, SVIP, Kolorowy nick czy EXP 100 LVL możesz także zakupić w naszym sklepie - Sklep RealCraft.pl. Mamy też naszego TeamSpeak' a - ts.realcraft.pl!

 

Mam nadzieję, że pomogłem i przepraszam za wszystkie błędy! Pozdrawiam i życzę miłej gry!!!

Edytowane przez McStasio
  • Superka 1

 

1111111.png.418803030ddeb9349fc821898ac1eeac.png

hajs.png.987aa270861b9ea88b808423bbf251a2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś dzisiaj koło 20 nieco mnie wprowadzić w zasady działania serwera? Byłbym zobowiązany. Generalnie  mam większe plany związane z MC i szukam odpowiedniego miejsca 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, FrogStory napisał:

Czy będzie ktoś dzisiaj koło 20 nieco mnie wprowadzić w zasady działania serwera? Byłbym zobowiązany. Generalnie  mam większe plany związane z MC i szukam odpowiedniego miejsca 🙂

Napewno jakiś administrator będzie na serwerze, wystarczy napisać na /pomoc 😀

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! RC to zarąbisty serwer więc dobrze trafiłeś! 🧡

  • Like 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...