Skocz do zawartości

Usunięcie kanału Premium


Qrzys

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Qrzys

Miejsce występowania bugu: TS3

Opis problemu: W sumie to nie wiedziałem gdzie ten temat napisać, bardziej taki wniosek/prośba. Ostatnim razem na TeamSpeaku byłem 25 października o godzinie 21. Dzisiaj wszedłem około 9:30 i kanału już nie było.  Zgodnie z regulaminem serwera TeamSpeak kanał jest usuwany po 14 dniach nieaktualizowania daty. Strzelam że bot sprawdza datę o północy i usuwa kanały z różnicą dat 14 dni co moim zdaniem nie jest do końca poprawne. Prosiłbym o przywrócenie kanału, zależy mi bo miał dość unikalne miejsce numer 1 w kanałach premium, posiadałem go ponad rok i były na nim wyrażone moje uczucia do jednej z użytkowniczek tego serwera. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Qrzys
Dodatkowe SS'y: 

rcteamspeak.PNG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tego 25 października wchodziłeś na swój kanał? 

 

Niestety wątpię, że uda się coś z tym zrobić. System raczej działa, że dzień zaczyna się o pół nocy i też kończy, więc nie ma różnicy o której godzinie wchodzisz. 

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety byłeś nieaktywny przez dość spory okres czasu, dodatkowo zauważyłem, że nie udało się pomyślnie odzyskać kanału, dlatego jestem zmuszony być za odrzuceniem tego wątku.

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Właściciel

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...