Skocz do zawartości

Opisujemy się


Kubaa__

Rekomendowane odpowiedzi

DomniX?

 

Ta osoba ma rangę SMod na serwerze, oddałby życie za straż pożarną, odważny chłopak i co tu więcej mówić, jego nick zaczyna się na "G", a kończy się na "_".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slime123?

 

Ta osoba jest świeżo na randze Admin, na którą jak najbardziej zasługuje. Jest naprawdę aktywna na serwerze i teamspeaku

Nick tej osoby zaczyna się na 'z' i kończy na 'K'

Edytowane przez ekodiesel
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangsta 

 

Osoba jest płci męskiej, wrócił niedawno na serwer, ma rangę vip lub svip jego nick zaczyna się na "M"  a kończy na "3"

Edytowane przez iNeedDarkness

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia (pwwpXDD?)

 

Osoba ta jest płci męskiej, chociaż kiedyś gracze mieli co do tego wątpliwościXD. Lubi witać się na chacie tekstem "CHALO tu Agatka"

Aktualnie ma turkusowy nick, jednak miał już chyba wszystkie kolory. Jego nick zaczyna się na "x" a kończy na "k"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jipsyy!

 

Jest to gracz który niedawno zakupił sobie range svip, jest bardzo aktywny na forum i serwerze. W grze miał ostatni różowy nick, a jego nick kojarzy się z jedzeniem. Pseudonim zaczyna się na "K" i kończy na "a"

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapka? A nie dobra, to KluskaSlaska

 

Osoba jest często niewidoczna dla graczy, ale jednak jest bardzo aktywna na serwerze. Gdy już się pokaże, miło się przywita i zapewni graczom kodzik na Vipa. Jego nick zaczyna się jak i kończy na P.

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PWWP

 

Ta osoba ma rangę SMod i już dawno powinna mieć rangę Administrator. Nick tej osoby zaczyna się "G"

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DomniX?

Ta osoba jest płci żeńskiej, jest bardzo piękna, ma bardzo przyjemny głos, często zobaczycie ją na pvp. Jej nick zaczyna się na ,,A,, a kończy na ,,0,,

  • Superka 2

Buziaki kochane robaczki ❤️

joy love GIF by caitcadieux

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelia0 to ja ! zgadłam prawda? ♥

 

Ta osoba ma budowle z lawą i wodą, zielono-czarnymi bloczkami. Ma 25 lat, ma niski ton głosu i czasem można się go przestraszyć, jest miły, sympatyczny i zabawny. Bardzo aktywny na ts3.

Jego nick zaczyna się na "Z" jak i również kończy.

  • Superka 2
  • Wrr 1

 

tenor.gif.4f67f78cdbe6bf93cc536976a257ee2c.gif

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to KaeyPL! 

 

Osoba jest płci przeciwnej do mojej, kiedyś na serwerze była administratorką, lecz odeszła po czym ponownie wróciła, ostatnimi czasy była max modchatką. Jej nick zaczyna się na "L" a kończy na "a". 

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...