Skocz do zawartości

Opisujemy się


Kubaa__

Rekomendowane odpowiedzi

                       Dzień dobry! 

Postanowiłem wymyślić nową zabawę, która polega na opisywaniu się. Np:

Gracz 1: ta osoba jest płci żeńskiej. Jest pomocna i często przebywa na serwerze. Jej nick zaczyna się od litery "g" a kończy się na "3"

Gracz 2: myślę, że to jest Gracz 3.

Osoba która odpowiedziała, opisuje drugą osobę. Myślę, że powinienem zacząć. 

 

Ta osoba jest płci żeńskiej. Jest pomocna, miła i często przebywa na serwerze. Jest kidmodem. Jej nick zaczyna się od "j", a kończy na "y" j____y

 

 

  • Superka 3

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Jestem tutaj w imieniu Melanie 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to oczywiście jipsyy

 

Ta osoba jest płci męskiej, kiedyś często widywana, posiadała rangi administracyjne, na serwerze gra od 2014, aktualnie mało grająca. Uważany za osobę spokojną, czasem dołącza do dyskusji na chatie serwerowym, nie wykłóca się i stara się zawsze pomóc. Jego nick zaczyna się na ''p'' i kończy na ''k''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pabl0o i Franz4

 

Ta osoba jest bardzo ważna na serwerze, dużo jest na serwerze ale gracze go nie widują na chacie i jego nick zaczyna się na ,,P" i kończy też na ,,P"

Edytowane przez Frandek

imageproxy.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreatywny? Ja też bym pasował, gdyby nie nick [a tak co do koxów, kupiłem je, a potem ktoś mnie zabił, chyba Hreni XD]

 

Ta osoba idealnie nadawałaby się na Zaufanego Gracza, jest bardzo mądra, oraz bezstronnie rozwiązuje konflikty. Zna także kilka języków programowania tzn. Jave i podstawy Pythona. Jest też to sławna i lubiana wśród Administracji osoba, jej nick zaczyna się na "j" a kończy na "n" "M" a kończy na "3"

  • Haha 1

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SnajpereeQ
Warrior nie pinguj plz

Tej osoby nie lubi nikt [poza Kazem.... chyba] a jej nick zaczyna się na "T" a kończy na "K". Wszyscy chcą pragną aby dostał bana na forum.

  • Superka 1

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazo. Jakoś mi sie ta zabawa nie podoba 😕 bo taka bez sensu i tylko sie oddaje co mysli sie o osobie

 

Ta osoba bardzo lubi krowy [chyba] często lata na nie widce i bardzo ja lubie a nick tej osoby zaczyna sie na "t" a konczy na "l"

  • Wrr 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giecio

 

Yyyyy mam z nim bejcona i mam go w znaj na faceboku bardzo go lubie kox w pvp zabil typa w netherjtowym secie yyy ma top pvp miejsce:15. A nick tej osoby zaczyna sie na "K" a konczy na "y"  PS pisalem o nim jak najlepiej zeby z faceboku nie usunoł

Edytowane przez TheWarrior_DK
  • Wrr 1

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto

 

Xeos od niego zlizal i krzyknal na caly dom XEOS ZGINĄŁ! Xdd. A nick tej osoby zaczyna sie na "T" a kończy na "u"

// @iNeedDarkness to był twojmisiu xDDD

Edytowane przez TheWarrior_DK

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek407 

 

Ta osoba była kiedyś HeadAdminem, w niedalekiej przeszłości dołączyła ponownie do administracji. Tym razem na randze KidMod jego kariera się zakończyła, obecnie raz na jakiś czas gra na serwerze, posiada rangę Vip. Nick tej osoby zaczyna się na "p" a kończy na "k" 

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest to papaniosQ.

 

Ta osoba miała kiedyś inny nick. Obecnie jest ModChatem. Jej nick zaczyna się na "e", a kończy na "l".

Edytowane przez misiaczek
papaniosQ usuń mi mute
  • Superka 1
  • Haha 1

                                              

ts.jpg

I feel train to you

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ekodiesel

 

Osoba ta posiada Wspólnotę Mieszkaniową im. Tomasza Hajto. Jej/Jego nick zaczyna się D a kończy się znakiem _

ps. misiaczek za co muta dostałaś?

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teamviever

 

Nick tego użytkownika, jest zdrobnieniem pewnego damskiego imienia, nick tego użytkownika zaczyna się na ,,A", a kończy na ,,a".

 

Edytowane przez Frandek
  • Superka 1

imageproxy.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to Anielka 

 

Ta osoba jak płci męskiej, kiedyś był adminem, po czym odszedł. Wrócił po dłuższym czasie na range ModChat. Miał moderatora na forum. Jego nick zaczyna się na "m", a kończy na "4".

  • Superka 2

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...