Skocz do zawartości

Opisujemy się

Wiadomość dodana przez Giecio

Zabawa polega na odgadnięciu osoby, która została opisana w kilku słowach, oraz której nick zaczyna się na jakąś literę/cyfrę i kończy na jakąś literę/cyfrę. Następnie trzeba opisać inną osobę w dokładnie ten sam sposób.

Przykład zabawy:

A: Ta osoba jest płci żeńskiej. Jest pomocna i często przebywa na serwerze. Jej nick zaczyna się od litery "g" a kończy się na "3".
B: 
To chyba "Gracz3".
Ta osoba jest chłopakiem. Często się udziela na czacie i ma poczucie humoru. Jego nick zaczyna się na "i" a kończy na "s".

Niezastosowanie się do regulaminu zabawy będzie skutkowało nadaniem kary wg. Taryfikatora Forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! 

Postanowiłem wymyślić nową zabawę, która polega na opisywaniu się. Np:

Gracz 1: ta osoba jest płci żeńskiej. Jest pomocna i często przebywa na serwerze. Jej nick zaczyna się od litery "g" a kończy się na "3"

Gracz 2: myślę, że to jest Gracz 3.

Osoba która odpowiedziała, opisuje drugą osobę. Myślę, że powinienem zacząć. 

Ta osoba jest płci żeńskiej. Jest pomocna, miła i często przebywa na serwerze. Jest kidmodem. Jej nick zaczyna się od "j", a kończy na "y" j____y

• Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Misiaczek   Jest to bardzo inteligentny i utalentowany mistrz pvp który ma skina pewnej postaci z bajki B I U  

papanios? ta osoba czesto zmienia swoje profilowe na forum, teraz spiewa sobie rote z tadziem. jego nick zaczyna sie na k a konczy na i

screamking1337   Ta osoba to wysokiej klasy filantrop, mózg przywódczy doskonale prowadzi swoją grupe na bitwę na froncie zachodnim został oznaczony orderem zwycięstwa nad kustoszem pod żabk

Jest to oczywiście jipsyy

Ta osoba jest płci męskiej, kiedyś często widywana, posiadała rangi administracyjne, na serwerze gra od 2014, aktualnie mało grająca. Uważany za osobę spokojną, czasem dołącza do dyskusji na chatie serwerowym, nie wykłóca się i stara się zawsze pomóc. Jego nick zaczyna się na ''p'' i kończy na ''k''

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Pan powerek xD nie jestem pewna ale dużo było osób w adm na ,, p ,, i ,, k ,, XD

Ta osoba dała mi mute na 5 dni, a jej nick zaczyna się na ,, K ,, a kończy na ,, s ,, XD

Edytowane przez nabdia
  • Wrr 1

IMG_20210208_232915.jpg

Św. Nubek PROGAMER

Odnośnik do odpowiedzi

Dankorek 😏

Osoba, która ciągle dostaje bany za prowokacje adm itd. a jej nick zaczyna się na ,, a ,, a kończy na ,, a ,, xD

Edytowane przez nabdia
  • Superka 1
  • Wrr 1

IMG_20210208_232915.jpg

Św. Nubek PROGAMER

Odnośnik do odpowiedzi

Wusz?

Podoba mi się ta zabawa xD

Ta osoba miała 1 beacona na tej edycji, a jej nick zaczyna się na ,, P ,, a kończy na ,, o ,, razem z graczem o nicku, który zaczyna się na ,, F ,, a kończy na ,, 4 ,, 

• Haha 1
  • Wrr 1

IMG_20210208_232915.jpg

Św. Nubek PROGAMER

Odnośnik do odpowiedzi

@Frandek chodziło o @Bvcha xD, ale tak on też był kiedyś H@

Ekodiesel

Ta osoba dostała lote i była płci męskiej,a jej nick zaczyna się na ,, K ,, a kończy na ,, L ,,

Edytowane przez nabdia
  • Wrr 1

IMG_20210208_232915.jpg

Św. Nubek PROGAMER

Odnośnik do odpowiedzi

Jaharis1999

Ta osoba jest aktywna na serwerze, a jej żoną jest osoba, która niegdyś była Tophajesem,Toponline itd.,   jej nick zaczyna się na ,, n ,,  a kończy na ,, a ,,

Edytowane przez nabdia
  • Superka 1
  • Wrr 1

IMG_20210208_232915.jpg

Św. Nubek PROGAMER

Odnośnik do odpowiedzi

Kreatywny? Ja też bym pasował, gdyby nie nick [a tak co do koxów, kupiłem je, a potem ktoś mnie zabił, chyba Hreni XD]

Ta osoba idealnie nadawałaby się na Zaufanego Gracza, jest bardzo mądra, oraz bezstronnie rozwiązuje konflikty. Zna także kilka języków programowania tzn. Jave i podstawy Pythona. Jest też to sławna i lubiana wśród Administracji osoba, jej nick zaczyna się na "j" a kończy na "n" "M" a kończy na "3"

• Haha 1

obraz.png.3a7710f5667a440d2823a4503b8ea427.png

Odnośnik do odpowiedzi

Kazo. Jakoś mi sie ta zabawa nie podoba 😕 bo taka bez sensu i tylko sie oddaje co mysli sie o osobie

Ta osoba bardzo lubi krowy [chyba] często lata na nie widce i bardzo ja lubie a nick tej osoby zaczyna sie na "t" a konczy na "l"

• Wrr 1

unknown.png  jak spongbobe rozpalil ognisko pod wodom

Odnośnik do odpowiedzi

Thecowiscool?

Ta osoba bywa rzadko na serverze, na 1 wejście na server dostała już bana za omijanie afk XD, jego nick zaczyna się na ,, H ,, a kończy na  ,, l ,,

• Superka 1

IMG_20210208_232915.jpg

Św. Nubek PROGAMER

Odnośnik do odpowiedzi