Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Usprawnienie randomtp


zabujcazmieczem

Wyróżnione odpowiedzi

 - Twój nick (z serwera): zabujcazmieczem
- Propozycja dotyczy: jak w tytule, komendy /randomtp
- Opis propozycji: wnoszę o naprawę tej komendy, co raz na czacie ktoś skarży się, że korzystając z komendy praktycznie od razu umiera i traci przedmioty czy exp, jednak nie tak to powinno wyglądać.. Dziś chciałem pozbierać kwiatki, to też dwukrotnie mnie zabiło, bo mapa się nie zdołała nawet wczytać i byłem gdzieś pod ziemią. Szczególnie przy takiej ilości graczy lepiej o to zadbać, żeby nie dotykało to innych (poza tym częste lagi, jak na serwerze siedzi tyle osób to bywa i tak, że chunki w ogóle nie chcą się ładować na surowcowej). Można to zmienić, naprawdę jakkolwiek.. A no i czasami jednak przenosi do wody, co trochę mija się z tym, co pisaliście. Kiedyś rtp działało sprawnie i nie było sytuacji, że ktoś pojawiał się pod ziemią, fix it please
- Dodatkowe SS'y: chyba zbędne

 

realcraft to nieśmiertelna marka

  • Superka 1

loverofdoritos: “ subiesmakemerallyhard: “ jayo9821: “ cars-food-life: “  That inertia drift though. ” That's a “Scandinavian … | Subaru wrc, Rally  car, Subaru rally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Właściciel

z0bipEP.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...