Skocz do zawartości

Praca KOWAL


Soiken

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: SoikenTheReal
Miejsce występowania błędu: Błąd podczas wykonywania pracy
Opis problemu: Praca kowal w opisie mówi, że podczas używania kowadła osoba dostaje około 20EXP aczkolwiek EXP jest otrzymywany tylko podczas naprawiania diamentowych przedmiotów. Naprawiłem 2x kilof, który miał około 10% użycia oraz 2, które miały około 70% (IRON) i posiadam tylko 49 EXP mimo tego że naprawiłem kilka kilofów, w tym 3x diamentowe (około 70%, 50% i 15%). Wydaje mi się że między EXP z napraw jest jakiś cooldown o którym nie ma mowy w opisie pracy oraz EXP nie jest otrzymywany za naprawy na przedmiotach z żelaza.
Dodatkowe SS'y: ---------

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, punkty kowala nie idą równomiernie z jego wykorzystaniem. Raz mam wrażenie, ze zaliczy punkty, a raz nie.
Rozumiem fakt, że jest napisane w opisie pracy KOWAL że około. 20pkt. lecz nie zgodzę się, jak nagle na całości używania kowadła w czasie rozliczenia pracy brakuje 150/200/250pkt do pracy.
Mam nadzieję, że to zostanie jak najszybciej rozwiązane, gdyż kilof 5/3/3 są potrzebne, a ich produkcja jest bardzo droga jako dla początkującego gracza, wręcz nazwał bym nieosiągalna.
 
Pozdrawiam serdecznie,
Minik1212
@PWWP @Kazociak@krzyychu@oldmancats

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...