Skocz do zawartości

Bug z pracą rolnika


eryter22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: eryter22
Miejsce występowania błędu: Server
Opis problemu: Wiec tak, ścinałem sobie trzcinę, było to parę staków na swojej działce, i nie dostałem za to ani kasy ani expa, mając pracę rolnika. Zdziwiony tym stanem rzeczy zapytałem się @Alicja czy coś wie na ten temat. Dostałem od niej odpowiedz, że pieniądze i exp z pracy dostaje się tylko gdy trzcina została zasadzona tego samego dnia po godzinie 05:30. Jest to jak wiemy godzina resetu na serverze. Naprawdę nie uśmiecha mi się przez taki bug codziennie sadzić na nowo parę staków trzciny i inni zapewne ten błąd też mają, przez co nie mogą wbijać lvlu pracy, i robić questu na zbieranie plonów.
Dodatkowe SS'y: Brak

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MajonezPL ma rację, już tak jest od kilku edycji.

 

Po prostu zbierz trzcinę, nie zaliczy Ci się to, a po ponownym odrośnięciu i zetnięciu będą naliczane pkt pracy i hajsiwo 🤗

2021-03-20_21_00_47.png.8aa5cfbfa05b7fb5294a5573ed5619a7.png                              halo.

 2021-01-02_00_10.59przerobione2.png.9ed2df7ad74d2a74dba3131e1e6e7ec2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecz dopowiem  o kolejnym problemie ktory sie nasilil. Jak ladny hajsik lecial za ta prace i trzcine tak nagle z dupy za przeproszeniem  bardzo malo tego leci a adm zarzeka sie ze nic nie kombinowala z cenami 🙂 ale jest to bardzo dziwne. Kopane jest ciagle bez przerwy i raz wyplata za pietro 1k a raz za takie pietro 3k a nieraz 2k albo i 4k. To nie jest normalne.

 

Edytowane przez MajonezPL
  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Właściciel

Zgłoszenie zostało zaakceptowane!

W związku z tym, że niektóre bloki można postawić następnie zniszczyć musieliśmy wprowadzić zabezpieczenie - system oznacza bloki, które wyrosły naturalnie i zapisuje w bazie. Baza resetuje się codziennie o godzinie 5:30 co oznacza, że bloki które wyrosły przed restartem serwera nie są zaliczone do pracy (nie oznacza to, że trzeba ponownie postawić bloki po restarcie żeby te, które urosną zaliczały się do pracy). Ze względu na optymalizacje działania serwera system w ciągu dnia powoli czyści listę jeżeli ilość plonów jest większa niż 500k - zaczynając od najstarszych plonów.
Postaram się zwiększyć o kilkadziesiąt procent liczbę zapisanych plonów, jeżeli wydajność na to pozwoli 😅

 

 

Bloki, na które działa ograniczenie to: trzcinna, kaktusy, melony oraz kakaowiec

  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...