Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  kamileq27
Nick osoby oskarżonej:  Scaut31
Miejsce wydarzenia: serwer MC
Data i godzina wydarzenia:  dziś ok.19;30
Opis sytuacji:  Chyba nie muszę tłumaczyć,na filmie wszystko widać.Gracz "teleportuje się",jeśli  macie zamiar pisać,że to lagi to nie komentujcie ;D Obserwuje go od 2/3 dni i cały czas go tak "laguje",więc nie możliwe,że to lagi.Ponadto kto normalny wychodzi podczas lagów za linie pvp?
Dowody: https://imgur.com/bN23oTC

  • Nie ośmieszaj się 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedosc ze tepa go to ma speed chacka ewidentnie, a lagi ma pewnie specjalne aby tylko mial wytlumaczenie ze ma lagi a ja na speedzie go gonilem i on mi zoral szybciej niz ja na speedzie II go dogonilem

NA TAK

  • Superka 1
  • Haha 1

      powody u @misiaczek
                                                RealCraft:

hh.png.90543ee992948a25825d9f41a215c0b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HreniOfficial napisał:

Cheaty na lagi XDDD do odrzucenia

Lagi 24/7 ? wątpliwa sprawa

+ gdy chcialem zepchać go na niewidce do beczki knockiem to ani rusz 😄

P.S. I to przypadek,że nagle znika jak jakiś Mod+ wchodzi?  :DDD

Edytowane przez kamileq27
  • Thinking 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są lagi tylko jakiś rodzaj nie wiem, obciążenia internetu aby umyślnie miał ścinki. Możliwe, że u Scauta na monitorze tego nie widać a widzą to tylko inni gracze. Owe ,,lagi'' pomagają mu np. w tym, że nie działa na niego knock (nie da sie go zepchnąć do beczki np.) i nie da się focusować na nim bo nie wiesz ,,gdzie się pojawi XD''. Według mnie powinno być to zabronione i karane banem za normalne cheaty.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wawrzus napisał:

To nie są lagi tylko jakiś rodzaj nie wiem, obciążenia internetu aby umyślnie miał ścinki. Możliwe, że u Scauta na monitorze tego nie widać a widzą to tylko inni gracze. Owe ,,lagi'' pomagają mu np. w tym, że nie działa na niego knock (nie da sie go zepchnąć do beczki np.) i nie da się focusować na nim bo nie wiesz ,,gdzie się pojawi XD''. Według mnie powinno być to zabronione i karane banem za normalne cheaty.

Fakelagi co więcej mówić XD

A nie czekaj @AlixShuffleprzecież codziennie on ma 400fps?

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu udało mi się zalogować, no więc tak.

Kuba123K jesteś śmieszny.

 

Jak najbardziej jestem za tym, żeby mnie sprawdzić, jeżeli się komuś nie chce, to mg wysyłać na bieżąco ss'y z aktualnego pingu, lub po prosty wejdę na teamspeaka

z tego co wiem tam można sprawdzać ile ktoś ma pingu.

jutro będę dzwonił do dostawcy internetu więc w bliższym czasie powinno się to zmienić, a jak nie to się pomyśli później.

A, i raczej bym nie pobierał cheatów na lagi aby mnie wywaliło podczas walki (dzisiaj).

Dziękuję.  😜

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Scaut31 napisał:

a no i podobno się dziwicie że mam te lagi 24/7 

a jak ma kurde być jak się ma taki internet XDD

nie rozumiem jak wy tego nie rozumiecie  d;

Dzięki.

Mógłbyś wysłać 😄

Bo "utrudniasz" graczom grę XD

Poprzez Twoje "lagi" nie da się ciebie zepchnąć bo działa to jako antyknock XD/klepie cie z knocka a ty ani rusz

Pozdrawiam 

Ponadto wczoraj wyszedłeś gdy Oskar wbił,zastanawiam sie dlaczego bo to nie pierwsza Twoja taka sytuacja. 

 

Edytowane przez kamileq27
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Scaut31 napisał:

wybacz, ale nie gram w minecrafta 24/7 poza tym z tymi lagami to ja sobie utrudniam grę .

to pisz do oskara bo na razie nie zamierzam wyjsc z serwera :).

Nie wiem czy sobie, bo nie da się ciebie zabić 

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Administracją doszedłem do wniosku, że na takich "lagach" nie powinno się bić

zdaje sobie sprawę jakie to sprawia utrudnienie przeciwnikom, więc do puki mój internet się nie ustabilizuję

postaram się nie wychodzić za linię pvp.

Przepraszam za problemy.

  • Superka 1
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde chłopa laguje jak wymowę Maćka z klanu. Natomiast myślę, że sprytnie się wybronił:

 

W dniu 28.07.2021 o 19:50, Scaut31 napisał:

jutro będę dzwonił do dostawcy internetu więc w bliższym czasie powinno się to zmienić

No właśnieeee, czego wy nie rozumiecieee! - chłopak się stara i będzie dzwonił...

 

W dniu 28.07.2021 o 19:52, Scaut31 napisał:

a jak ma kurde być jak się ma taki internet XDD

Dokładnie - nie każdy ma internet z NASA i trzeba to zrozumieć! Niektórzy nadal mieszkają w szałasie z drabinkami na wsi z aglomeracją wynoszącą 2 domy, ale nam nic do tego i trzeba to uszanować! Cud, że w ogóle ma tam jakiś zasięg!!🥶

 

W dniu 28.07.2021 o 23:01, Scaut31 napisał:

postaram się nie wychodzić za linię pvp.

Przepraszam za problemy.

Czy wy widzicie jaki on jest kulturalny? W życiu nie widziałem tak opanowanego człowieka - zwróćmy także uwagę na to, że żyjemy w Polsce więc takie osoby tutaj to już w ogóle 8 cud świata. Odczepcie się od tego chłopaka - on chce tylko pograć sobie na lagach. Za odrzuceniem 

 

W dniu 28.07.2021 o 19:52, Scaut31 napisał:

Dzięki.

Dziękiiii również

 

  • Przytulas 1
  • Haha 1

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje cheat, którego zadaniem jest tworzenie lagów, aby ukryć cheaty i nie ukrywam, na nagraniu wygląda, jakby oskarżony używał FakeLag. Nie jestem w stanie jednak wydać bana tylko na podstawie lagów, nie widać antyknocka, killaury, speedhacka, etc. dlatego, z powodu zbyt małej ilości dowodów skargę odrzucam.

 

Jeżeli ktoś jednak nagrałby, jak Gracz używa FakeLag do zakrycia innych cheatów zachęcam do wysłania mi dowodów na serwerze bądź w prywatnej wiadomości na forum.

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...