Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Jackob6969

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Jackob69
Nick Administratora, który banował: oldmancats
Kiedy to się stało?: 16.07.2021 około godziny 16:40
Opis sytuacji: Gram sobie na spokojnie po czym dostaje bana na tydzień za nękanie innych graczy, chodzi pewnie o sytuacje w których pisze wielokrotnie do ludzi żeby wbili na tska pogadać popykać itp. Nie wiem, jeśli ktoś napisze do was czy wejdziecie na tsa czy coś to według was to jest nękanie? Może osoba która to piszę chce zawrzeć jakąś znajomość, albo chce po prostu pogadać, naprawdę dziwne dostaje bana po czym nawet na ts nie mogę tego wyjaśnić, bo nikogo nie ma, a z osobą która daje mi bana nawet nie ma kontaktu, pozdrawiam i proszę o szybkie rozpatrzenie tej sprawy. 😉
Screen bana: https://imgur.com/ysCea4m

Edytowane przez Jackob6969
  • Superka 4
  • Nie ośmieszaj się 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie!!
Administracja pewnie dostała na ciebie inne dowody niż oznaczanie ludzi bo chcesz sobie z nimi rozmawiać na ts'ku :>... 

unpozdro♥

Edytowane przez AlixShuffle
  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 3

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nautral z przewagą na nie. Przede wszystkim nie sądzę, że chodziło o wbicie na ts-a (nawet jeśli, pewnie były to zbyt natarczywo-nękające wiadomości). Poza tym Oldman raczej bezpodstawnych banów na tak długo, tym bardziej, że za nękanie są permy dawane nawet. Dowody dotyczące nękania bedzie miała osoba rozpatrująca odwołanie, ona zadecyduje. 

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Na nie, nie dostałeś bana za pisanie wielokrotnie do ludzi żeby wbili na tska pogadać popykać itp. tylko za inny powód, np. za stałe oznaczanie pewnych osób i dodawanie w niektórych przypadkach do tego wulgarnych treści.

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 2

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak , nie sadze zeby oznaczanie kogos albo pisanie komus zeby wbil na ts'a bylo brane za nękanie . Administracja powinna brac pod uwage to ze powyższy gracz ani razu nie dostal upomnienia za nękanie , jezeli w regulaminie jest napisane ze powinno byc za 1 razem upomnienie to trzymajmy sie tego a nie ze bany sa wstawiane tak jak sie komus podoba. Badzmy ludzmi i stosujmy sie do tego co stworzyl wlasciciel czyli regulaminu polecam go przeczytac . Mysle ze moja skromna opinia wniesie cos na ten temat . 

  • Nie ośmieszaj się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z administratorką która nadała karę, stwierdzam że ban został nadany słusznie.

Otrzymała ona wystarczające dowody.

Odwołanie odrzucam

  • Superka 3

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...