Skocz do zawartości

Błąd z działką i jej komendami


Sz15s

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sz15as
Miejsce występowania błędu: Przy wyczyszczaniu działki nie ma ostrzeżenia, że chce się ją usunąć
Opis problemu: Wczoraj koło 22 (15.7.2021) chciałem usunąć kogoś z działki, mam włączone podpowiedzi w mc i wpisując np komendy pojawiają się podpowiedzi a klikając shift się ona "uzupełnia"(?), ten sam problem, który miał gracz o nicku Nowak_Gd gdzie nie wierzyłem że działka moze się po prostu usunąć. O tym że resetuje działke dowiedziałem się, jak już to zrobiłem a na czacie pojawił się o tym komunikat jest to szczególnie słabe, bo w skrzynkach miałem 13 staków węgla  54 bloki diaxów, ponad pół staka bloków eme, pare bloków złota  i x9 grab 4 (Nie miałem z tym co robić, a ludzie nie chcą tego kupować ok?

było tam jeszcze kilka jajek królików i jedno jajko konia. Błagam sprawdźcie logi do tego czy coś..jak macie albo zróbcie logi skrzynek na działkach..
Dodatkowe SS'y: ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym móc w 100%-ach wierzyć, że coś takiego naprawdę, się dzieje.. Chociaż z drugiej strony po co robić z tego fake.

Już druga taka sytuacja, wypada coś z tym zrobić halo admin!

Wsumie to na TAK, bo to jest turbo sus i nie powinno mieć miejsca.

 

Wolf~

  • Superka 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało odrzucone!

Wpisanie komendy /d usundzialke kończy się bezpowrotnym usunięciem działki. Poprawiliśmy system usuwania ich, aby zapobiec przypadkowemu usunięciu działki.

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...