Skocz do zawartości

Wykonujesz dziwne ruchy


HreniOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: HreniOfficial
Miejsce występowania błędu: Serwer, MC
Opis problemu: Podczas walki na warp s latałem trójzębem, celowałem do góry, wylatywałem, tak w kółko. Gdy postanowiłem zmienić kierunek i wylecieć pod innych kontem to wleciałem w ścianę barrier bloków, cofało mnie i wyrzuciło za dziwne ruchy. Jako, że byłem podczas pvp to wszystkie itemy ze mnie wyleciały i jakieś randomy wszystko podniosły. Mam nadzieje, że otrzymam chociaż ich część, bo nie straciłem ich z mojej winy. Tym bardziej, że sytuacja powtarza się już 3 raz. Za pierwszym razem na szczęście nie byłem podczas pvp i nic się nie stało. Drugiej sytuacji ja nie rozumiem, stałem na kamiennym pieńku (wysokość 1,5 bloku) oglądałem titkoka i po 1/2min wyrzuciło mnie też za dziwne ruchy, mimo że stałem w miejscu i się nie ruszałem, po ponownym wejściu znowu mnie wyrzuciło za to samo.

 

Wczoraj:

 

Wyleciałem trójzębem

[14:24:24] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Vip] HreniOfficial: myslalem ze padłem

 

Stałem w miejscu na 1,5 bloku

[19:44:13] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Vip] HreniOfficial: conssola - wykonuejsz dziwne ruchy

[19:44:29] [main/INFO]: [CHAT] [$$][Vip] HreniOfficial: krycha patrz to, wywala mnie na dziwne ruchy

 

Dzisaj:

[16:22:04] [main/INFO]: [CHAT] Jesteś w trakcie PVP! Nie logaj przez 20 sekund!
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=146, y=60, z=90}, STOP_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=89}, START_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=89}, STOP_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=90}, STOP_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=87}, START_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=87}, STOP_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=88}, START_DESTROY_BLOCK)
[16:22:04] [main/ERROR]: Too many unacked block actions, dropping (a{x=147, y=60, z=88}, STOP_DESTROY_BLOCK)

  • Superka 6

23213123.png

1111ww.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak powody u Hreniego

  • Superka 3

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Na tak, powody u @HreniOfficial.
Śmieszne jest to, że przed chwilo jak latałem trójzębem na warp s to właśnie wyrzuciło mnie z gry za "Wykonujesz dziwne ruchy", no XDDDD

image.png.9f81f16e0220cc76d57c4eeda93e409a.png
(Na zdj jest nawet godzina)

  • Superka 3
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tak!

Mnie tak wywalało jak próbowałam wejść na serwer, a wychodziłam stojąc na klapie..

 

Wolf~

  • Superka 1

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak ten serwer to zart, chlop bhopuje, go nie wywali. ALE JAK LECISZ TROJZEBEM TO TAK.

Nie pozdrawiam bo stracilem tak eq z 7 razy w tej edycji ;)

  • Superka 2

witam xd

Kylian Mbappe Mbappe Poland GIF - Kylian Mbappe Mbappe ...

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Miałem ten sam problem, wyrzuciło mnie za dziwne ruchy kiedy wleciałem trójzębem w górę. Przez jakieś 2 sekundy mnie cofało a potem zostałem wyrzucony z serwera. Właśnie dlatego nigdy nie biorę trójzębu na pvp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...