Skocz do zawartości

Błąd ze stojakami


Sz15s

Rekomendowane odpowiedzi

screenpotwierdzajacyRc.thumb.png.8fccefeb5d445a715e269514237192e3.pngNick na serwerze: Sz15s
Miejsce występowania błędu: Stojak, blok szkła, piston i na stojaku pół zbroi diaxowej prot 4 mending unb 3 (buty i spodnie) oraz dwie części, hełm i napierśnik z dokładnie takimi samym ench jak spodnie i  buty, z wyjątkiem że hełm i klata były netherytowe, w planach miałem jeszcze dorobić połowe seta netherytowego i go sprzedać, mam już kupca za 400k
Opis problemu: Stawiając stojak przy ścianie, przed nim szkło, za szkłem piston (zwykły bez slime balla) a za pistonem blok redstone, plan był taki że włoże ten stojak ze zbroją do szkła. Testowałem to na singlu i działało normalnie, sam pomysł wziąłem z YT.

żeby fajniej to wyglądało..według mnie, jak odpaliłem cały mechanizm stojak zniknął. Poczekałem jeszcze z 2 minuty bo nie raz się spotkałem z podobnymi bugami, a itemy wracały do eq. Potem napisałem na /pomoc i pokazałem to DaXimowi i napisał że nie może nic z tym zrobić, pokazałem mu na dowód to drugi raz, z wyjątkiem że z pustym stojakiem, napisał mi że  mam to tutaj zgłosić. Nie wiem czy to coś da, ale Zabsong może potwierdzić bo to u niego przerabiałem te części na netherytowe.
Dodatkowe SS'y:  Mam jedynie screen jak wygląda sam mechanizm, nie spodziewałem się tego toteż nie robiłem screenów,nawet nie podejrzewałem czegoś takiego, screen poniżej jest zrobiłem przed postawieniem bloku redstone (najpierw redstone potem stojak)

Edytowane przez Sz15s
Nie wstawiony screen mechanizmu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dowodu (screena zbroi) raczej nic sie nie uda zrobic - chyba ze administracja ma jakies logi do tego, na razie do odrzucenia

witam xd

Kylian Mbappe Mbappe Poland GIF - Kylian Mbappe Mbappe ...

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do zbroi zgadzam się z @Bartek bo bez ss czy innych dowodów ciężko.

A co do samego mechanizmu to po przeczytaniu zgłoszenia zaciekawił mnie ten temat i sprawdziłam kilka razy u siebie i o ile kilka razy się udało wstawić szkło w stojak ze zbroją, to jednak większości się nie udawało co nagrałam.

Na chwilę obecną neutralna jednak zostaje bo o ile w błędzie mechanizmu się zgodzie to na temat zbroi nie mogę się wypowiedzieć.

 

1511088302_ezgif.com-gif-maker.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...