Skocz do zawartości

Monikor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Monikor
Miejsce występowania błędu: działka
Opis problemu: miałem 2 żółwie, które mi złożyły masę jaj, wykluły się 4 małe żółwie. 2 zniknęły, po szedłem coś zrobić, i od nich od szedłem, jak wróciłem, zostały tylko te 2 początkowe. Bardzo się zdziwiłem, i do nich pod szedłem, i nagle zniknęły, a gdy ruszyłem się o parę kratek, to się te 2 pojawiały i znikały. Ostatecznie mam, i nie mam tylko 2 żółwie 
Dodatkowe SS'y: 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało odrzucone!

W dniu 16.01.2020 o 20:33, PWWP napisał:
► Wątki dotyczące znikających zwierzątek na działce z miejsca będą zamykane (od tego jest komenda /pomoc) NOWE

 

Jeśli chodzi o to, że zwierzaki pojawiają się i znikają, to jest to normalne na działkach. Zwierzaki znikają, jeśli się od nich oddalamy lub opuszczamy działkę. Po powrocie na nią powinny wrócić, jednak oczywiście czasami zdarzają się błędy - w takiej sytuacji należy zgłosić taką sprawę na /pomoc zamieszczając link do ss'ów swoich zwierząt. Administracja wtedy zwróci zwierzaki, które uciekły z naszej działki. Jest to jedno z wielu zabezpieczeń, które ma na celu ograniczenie lagów - zwierzęta przy takiej ilości działek wpływałyby bardzo negatywnie na jakość rozgrywki.

Edytowane przez mordensoldier124
  • Like 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...