Skocz do zawartości

Skin na stronie RC


Czani

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: __Chanhee__
Miejsce występowania błędu: Strona RealCrafta
Opis problemu: Otóż od xxx czasu gdy wchodzę na jakże cudowną stronę serwera by ujrzeć swoje statystyki w pvp to nie widzę swojego cudownego skina, który posiadam. Jestem z tego powodu bardzo oburzona ponieważ ten skin Steve'a jest ohydny i przyprawia mnie o mdłości. Chciałabym się dowiedzieć kiedy ujrzę na stronie mój jakże superancki skin. Pozdrawiam serdecznie i liczę, że dostanę odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej.

(plspls nie dawajcie procentów ja naprawdę chce wiedzieć :[ )
Dodatkowe SS'y: 

image.thumb.png.b29d46861aa2ebbcad70978b21b6b687.png

  • Superka 2
  • Like 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezus, wielkie TAK

Steave na tej stronie naprawdę sprawia, że chce się żygać... 

Na szczęście ponosiłam mojego skina przez te trzy edycje i mój rainbow-hair już się tam wyświetla! 

Jeszcze raz na TAK

  • Superka 3

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy wejdę na swój profil widzę poprzedniego skina, którego zmieniłam z 2 edycje temu także tego :))) 

 

Jestem jak najbardziej na tak.

  • Superka 3

jestem małpa i mam stado goryli
- - -

image.png.917f9ae36c7c84d1ad3eb0e999321c24.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak z tego cos slyszalem to skiny ustawione w slime czy jak to sie nazywa na premkach nie wyswietlaja sie na stronce ale jesli to jest błąd to jestem na tak

  • Wow 1
  • Thinking 1

Zrzut ekranu (31).png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twój ból Chanhee, tylko ja mam jeszcze większy problem, bo gdy wpisuje mój nick to wychodzi na to, że nie istnieję. Smuteczek

JESTEM ZA NATYCHMIASTOWYM I EKSPRESOWYM NAPRAWIENIEM TEGO BŁĘDU, GDYŻ OBECNY STAN RZECZY W NEGATYWNYM STOPNIU WPŁYWĄ NA TĄ UŻYTKOWNICZKĘ, OZNACZA TO, ŻE IM DŁUŻEJ SIĘ TEN BŁĄD UTRZYMA TYM WIĘKSZE ODSZKODOWANIE BĘDZIE ADMINISTRACJI ZOBOWIĄZANA JEJ ZAPŁACIĆ ZA SZKODY MORALNE I USZCZERBEK NA ZDROWIU.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 20:57, __Chanhee__ napisał:

Nick na serwerze: __Chanhee__
Miejsce występowania błędu: Strona RealCrafta
Opis problemu: Otóż od xxx czasu gdy wchodzę na jakże cudowną stronę serwera by ujrzeć swoje statystyki w pvp to nie widzę swojego cudownego skina, który posiadam. Jestem z tego powodu bardzo oburzona ponieważ ten skin Steve'a jest ohydny i przyprawia mnie o mdłości. Chciałabym się dowiedzieć kiedy ujrzę na stronie mój jakże superancki skin. Pozdrawiam serdecznie i liczę, że dostanę odpowiedź dlaczego jest tak a nie inaczej.

(plspls nie dawajcie procentów ja naprawdę chce wiedzieć :[ )
Dodatkowe SS'y: 

image.thumb.png.b29d46861aa2ebbcad70978b21b6b687.png

nie no kurde jak to stiv po co ja premke kupywalem na tak ja chce tego mojego gluta a i fajna tibia az sobie piardnalem z wrazenia

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...