Skocz do zawartości

Błąd przy próbie powrotu do miejsca śmierci.


HollowLevvi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HollowLevvi

 

Miejsce błędu: Mc Serwer RealCraft.pl /warp s

 

Opis problemu:

Witam. Kiedy na mapie surowcowej na biome górzystym spadłem w dużej wysokości przez co oczywiście zginąłem postanowiłem zrobić różdżkę która sprowadziła by mnie do miejsca mojej śmierci. Sprawdziłem crafting, teleportowałem się do mnie na działkę, stworzyłem 4 różdżki. Kiedy użyłem jej prawym przyciskiem muszy 1 różdżka się zużyła lecz niestety się ruszyłem i nie zadziałało co oczywiście rozumie. Potem użyłem kolejnej różdżki z 3 pozostałych lecz na chacie wyskoczył komunikat "Nie możesz tego teraz użyć!". Byłem zdziwiony ponieważ jestem pewny na 100% że zrobiłem to wszystko jeszcze przed upływem 3 minut. 

Podsumowując gdy używałem jednej z moich pozostałych 3 różdżek powrotu to miejsca śmierci różdżka nie zadziałała mimo tego że na pewno nie minęły 3 minuty od zgonu na mapie surowcowej. 

Chciałbym prosić pozytywne rozpatrzenie wniosku o przynajmniej częściowy zwrot itemów oraz pomoc związaną z tym, prawdopodobnie błędem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta różdżka chyba nigdy nie działała dobrze 🤔

Jestem na naprawieniem błędu i oddaniu Tobie itemów (chociaż w to wątpię jeśli nie masz żadnych ss co pokazywało co masz w eq)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak 

powodziki u Betii

naprawcie to admini bo to przykre jak ci itemy znikają

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Zgłoszenie zostało zaakceptowane!

W przypadku poruszenia się będzie możliwość użycia kolejnej różdżki po 3 sekundach od użycia poprzedniej.

Edytowane przez mordensoldier124
  • Przytulas 1

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...