Skocz do zawartości

Teleportacja przy granicy mapy "Surowcowa"


Kronol11

Rekomendowane odpowiedzi


Nick na serwerze: Kronol11
Miejsce występowania błędu: Granica mapy Surowcowa /warp s
Opis problemu
Witam. Po dotarciu do granicy mapy surowcowej, bez żadnego ostrzeżenia teleportuje w miejsce blisko /pvp, gdzie znajduje się zazwyczaj wiele graczy. Zazwyczaj na granicy mapy cofa użytkownika kilka kratek do tyłu, jednak są miejsca gdzie teleportuje nas w kompletnie inny region świata. Za każdym razem przenosi w to samo miejsce. Jeśli jest to błąd, proszę o naprawienie (cofanie gracza kilka kratek do tyłu w każdym miejscu na granicy lub ewentualnie cofnięcie gracza do strefy bez pvp). Jeśli natomiast jest to celowe, proszę o stosowny komunikat na /pvp, że taki mechanizm istnieje. 
Dodatkowe SS'y: film na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3Bsv_bz21JM

 

Edytowane przez Kronol11
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj dzieje sie tak gdy jest lag i cie cofa aż tak daleko, się zastanawiam dlaczego jeszcze nikt nie pomyślał o linii informującej koniec mapy

2021-11-03_19_58_38.png.3da78e422a7512b84defa75e572c77e6~2.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest błąd to naprawcie to

nie znam się ale coś się chyba się zepsuło 

na Tak 

 

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że cofa kilka metrów do tyłu w jednych miejscach, a w innych ZAWSZE teleportuje ZAWSZE w to samo miejsce widoczne na filmie. Poza mną testował to inny gracz i w tym samym miejscu co mnie go przenosiło. Nie jest to oczywiście jedyne miejsce. Wielokrotnie tepało mnie blisko spawnu, gdy podchodziłem do granicy w różnych częściach mapy (nie tylko do miejsca z filmu).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...