Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

nadgaa
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

dostałam bana za rzekome multikonta. Nie rozumiem tego fenomenu. gracz Nadgaa. Ban dał Jipsyy. Mój chłopak przyjechał do mnie i postanowiliśmy pograć w minecraft.On ma stacionarke w domu więc grał na moim laptopie a ja na laptopie mojej mamity. bardzo proszę o cofnięcie tego bana. 

image.png

Edytowane przez Giecio
  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz to zgłosić na dział współdzielenia IP.

Na ekranie pisze mk+5  więc masz  5 lub więcej użytkowników na tym ip  przypisanych a nie tylko twojego chłopaka:).

Na razie do  odrzucenia

Pozdrawiam

Edytowane przez bryniu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Neutral z przewagą na zaakceptowanie

Jeżeli rzeczywiście grasz z kimś z rodziny czy znajomymi na jednym komputerze lub korzystając z tego samego internetu, jestem za odbanowaniem ale najpierw musisz napisać z kim dzielisz IP tutaj:

 

      powody u @misiaczek
                                                RealCraft:

hh.png.90543ee992948a25825d9f41a215c0b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współdzieląc IP musisz zgłosić to w odpowiednim dziale. Lepiej to zrobić teraz, żeby w przyszłości się nie stresować. Napisz wniosek, poczekaj na weryfikację, a Twoje konta zostaną odbanowane i będziecie mogli znów grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...