Skocz do zawartości

shulker box


xGeralt33x

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: xGeralt33x
Miejsce występowania błędu: serwer MC
Opis problemu: Dzień dobry, wczoraj w godzinach 19-21 mojej koleżance @Demonix1Love znikł shulker box. Posiadała ona 2 takie, jeden zielony a drugi jasno szary. Podczas ich niszczenia jeden wypadł i go dostała (był to zielony) a drugi po prostu znikł, nawet się na sekundę nie pokazał. Gdy się o tym dowiedziałem od razu napisałem na /pomoc, ponieważ jej nikt nie odpowiadał, pomogła nam jipsyy (z całego serca dziękuję, że podjęłaś się tej sprawy). Okazało się, że PRAWDOPODOBNIE znikł idealnie podczas usuwania przedmiotów, problem w tym, że jej się to nie pokazało, większość powie, że może nie zauważyła, miała czat wyłączony i wiele innych, ale tak nie było, przypomnę, że shulker nie pokazał się nawet na ułamek sekundy, a drugi zniszczył się normalnie. Moderatorzy twierdzą, że nic nie da się z tym już zrobić, ale co z przedmiotami ze środka? Według mnie te przedmioty nie zostały usunięte, ponieważ znajdowały się w shulker boxie. Wierzę, że da się z nimi cokolwiek zrobić. W shulkerze znajdowały się 4 sztabki netherytu kupione od Hary jeden, mój netherowy set 4/3, jajo przywołujące kostkę magmy i magiczny przycisk. Ponadto wczoraj cały dzień na serwerze były okropne lagi, cofki i wiele innych. Dowodów brak, mogę jedynie umieścić zdjęcie zielonego shulkera. Proszę o zaakceptowanie, ponieważ w shulkerze były i moje i jej wszystkie oszczędności. To właśnie na zdjęciu poniżej dokonała się zbrodnia. Zosia i ja boimy się już niszczyć ten shulker box. Pozdrawiam

2021-03-29_19.38.09.png

  • Przytulas 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mogę do tego dodać to to że ja mam włączone  pokazywanie informacji o usuwaniu i wczoraj właśnie gdy to się wydarzyło  nie miałam nic na czacie 
a tak cała historia jest przedstawiona 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...