Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mr_lisek


turlajdropsa
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym podzielić się opinią dotyczącą gracza o nicku Mr_lisek. A więc wstępnie chciałbym powiedzieć że jest jest to opinia wielu osób, nie tylko moja. Zaczynając Mr_lisek powinien dostać bana za liczne upomnienia które były spowodowane obrażaniem graczy. Oraz Mr_lisek posiada MK o nicku oliffkaa. Uważam że to wystarczające argumenty co do bana wyżej przedstawionego gracza.

  • Superka 6

kam12000.png.4ec83dff6c189281c9f61856c68c7553.png1603378536_zabiemmordena(2).png.a8001c165b8703bc18e02478953aae48.png

- Did you fart?

- No, that's my ass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Mr_lisek grał na vpn na koncie oliffka i mówił o tym na voice chacie na platformie Discord potwierdzi to jakieś 7,8 osób. 😄 
Mr_lisek też został zgłoszony przeze mnie, ostatnio ale administracja opluła absolutnie zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak gracz mr_lisek NOTORYCZNIE obraża graczy. Sprzedaje on również svipy i vipy za pieniądze serwerowe więcej powodów wyżej. 

Liczę na black listę

Pozdrawiam wszystkich oprócz chytrego lisa 😄

 

Edytowane przez MlodyPadziernik
  • Superka 1

MP Studio - Zarezerwuj wizytę online - Booksyimage.png.7dd85bdd4a97062bbff9cdae3a4c34e1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GazikBott napisał:

Potwierdzam Mr_lisek grał na vpn na koncie oliffka i mówił o tym na voice chacie na platformie Discord potwierdzi to jakieś 7,8 osób. 😄 
Mr_lisek też został zgłoszony przeze mnie, ostatnio ale administracja opluła absolutnie zgłoszenie.

Chciałbym również żeby każda osoba która przy tym była niech to potwierdzi a dokładnie

@Krzychu_BOSS @Bartek_1912 @turlajdropsa @paweleq3284 @Akowii @YoutubedoogE @P_Kawik_P @Gorssski @Laukart 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na tak 

Gracz ten oszukuje przy każdej możliwej okazji ma też liczne multikonta oraz kupuje vip oraz svip za pieniądze z serwera [które traci] oczywiście nie licząc wielu obraz graczy 

Pozdrawiam 

liczę na perma dla niego :]

 

Edytowane przez wizaard_
  • Superka 1

13.04.2021 :[[       31.05.2021 :((

unknown.png.fad9386ea787ffb024be7aeee2511ee5.pngobraz_2021-04-18_033530.png.a0ed36365d795ad49a82964eaf06c1a8.png

 

                                                                                           

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-brak wzoru
-zła nazwa
Lecz, dużo osób się wypowiedziało na tak więc, coś jest na rzeczy. I jeśli uda się potwierdzić powyższe oskarżenia to jestem na tak, i uważam ze powinno tutaj zostać nadane bl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tede napisał:

-brak wzoru
-zła nazwa
Lecz, dużo osób się wypowiedziało na tak więc, coś jest na rzeczy. I jeśli uda się potwierdzić powyższe oskarżenia to jestem na tak, i uważam ze powinno tutaj zostać nadane bl.

Sam brak wzoru i zła nazwa nie znaczy nic skoro skarga jest prawdziwa

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tym temacie jestem bardziej na tak. Gracz Mr_lisek jest graczem, który zrywa sojusze (bez uprzedzenia) ma on MK, a także ma on makro. Kilka dni bana mogło by mu sie przydać (raz już dostał bana za obrażanie szanownej modki Jippsy). Gdy Mr_lisek na następny raz złamie regulamin, pomyślałbym nad permem dla niego. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, GazikBott napisał:

Chciałbym również żeby każda osoba która przy tym była niech to potwierdzi a dokładnie

@Krzychu_BOSS @Bartek_1912 @turlajdropsa @paweleq3284 @Akowii @YoutubedoogE @P_Kawik_P @Gorssski @Laukart 😉 

To jest prawda, ponieważ nawet przyznawał się nam, że teraz idzie sobie na MK 🙂

 

  • Like 1

dababy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Jestem na tak powody u @Krisuniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...