Skocz do zawartości

skin sam mi się zmienia


Demonix1Love

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Demonix1love
Miejsce występowania błędu: server realcraft  
Opis problemu: od jakiegoś czasu zmieniają mi się samoistnie skiny. mam minecrafta non premium i zakupiłam zmiany skina. jednak od kilku dni skiny same mi się zmieniają . na stronie gracza pokazuje że zmieniałam skina 9 razy z czego faktycznie sama zmieniałam 2 razy , na zdjęciach widać zmiany skina na zdj z pszczółkami i to zdj z czarną ręką to te skiny które ja sb ustawiłam a reszta sama się zmieniała. zazwyczaj było tak że wychodziłam z serwera a na drugi dzień lub kilka dni potem rano,  skin się zmieniał . szybka rozpiska z datami zdj

1 zdj z graczem ogaxan-12.03.2021
2 zdj- 18.03.2021
3 zdj z graczem zuczeki123- 19.03.2021
4 zdj z pszczołami-14 .02.2013
5 zdj mojej postaci - 20.03.2021

Dodatkowe SS'y: załączam kilka ss , mam nadzieje że da się zobaczyć na daty wykonania ss , prosiłabym o zwrócenie uwagi na moją rękę, pokazuje ona że skiny mi się zmieniają 

2021-03-12_10.29.10.png

2021-03-18_12.40.14.png

2021-03-19_12.35.11.png

2021-02-14_05.04.14.png

2021-03-20_03.37.24.png

Edytowane przez Demonix1Love
wypisanie dat zdjęć
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Skiny się automatycznie aktualizują, czyli jeśli ten gracz premium którego wybrałaś zmieni skina Twój z automatu też się zmienia na ten sam, niestety nie da się tego wyłączyć ani nic z tym zrobić, jedynie możesz popatrzeć za graczami którzy bardzo rzadko zmieniają skiny, wtedy na dłużej będziesz mieć skina który Ci się podoba

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Liczba zmian skinów się nie zmienia jeśli gracz premium zmienia skiny, pobiera Ci się to wtedy kiedy Ty zmienisz osobę, czyli wpiszesz /skiny ustaw <inny nick gracza premium> i kiedy skończą Ci się już zmiany skina to jeśli ta osoba którą ostatnio dałaś będzie zmieniać skiny to Twój skin również się będzie zmieniać

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze zrozumiałam to nalicza mi zmianę skina jak zmienię innego gracza. a jak osoba premium zmienia skiny to się nie nalicza. i właśnie tu jest problem bo tylko 2 razy zmieniałam nick gracza premium a naliczyło mi już 9 zmian . no jakbym właśnie brała 9 różnych graczy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
25 minut temu, Demonix1Love napisał:

jeśli dobrze zrozumiałam to nalicza mi zmianę skina jak zmienię innego gracza. a jak osoba premium zmienia skiny to się nie nalicza.

Dokładnie

 

Te 9 to znaczy pozostałe wykorzystania, czyli możesz skina zmienić jeszcze 9 razy

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...