Skocz do zawartości

Oddajcie shulkera


Danonnek
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Po wykopaniu mojego shulkera nie wypadł mi do eq i administracja powiedziała mi że nic nie da się zrobić jeśli nie mam ss a tak akurat się składa że przez przypadek nie zrobiłem ss bo akurat wiedziałem że shulker zaraz mi zniknie trochę to głupie i niedorzeczne. Ze względu na błąd serwera jestem stratny około 500k i jako że jestem nowym gracze jest to dla mnie sporo pieniędzy proszę o jakieś normalne wytłumaczenie ze strony administracji a nie takie że jak nie mam ss to nic nie możemy zrobić

dziękuję i pozdrawiam  

Gracz

  • Haha 4
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru 

Brak tagów 

Zła nazwa 

I bez sensu ten post skoro wina i tak jest twoja. Mogłeś sprawdzić czy masz miejsce w eq. 

Do odrzucenia 

Siema

  • Dislike 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru i tagów. Shulker mogłeś wykopywać a akurat mogło być czyszczenie chatu. Sam jesteś sobie winny, że nie patrzyłeś na chat. Dodatkowo brak dowodów. Jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

Argument "nIe UzYleS wZoRu" od razu można odrzucić, szkoda eryter, że znajdujesz się w tym gronie.

Za odpowiedz  "nie masz ss to nie oddamy" powinien być mocny dergad, takie bajki sobie możesz mówić, a nie graczom XDD, gdy ja straciłem itemy to tak samo mówiliście "nie masz ss to nie oddamy", a gdy miałem ss z eq to kisnąłem jeszcze bardziej, bo nie odpisywaliście i mieliście mnie w dupie pozdro 600.

Może zrobicie cos z tym usuwaniem itemów, bo nowy gracz nie będzie patrzył cały czas na czat, żeby sprawdził czy nie ma usuwania.

+boicie się tego oddawania jak nie wiem co, jakby ten shulkerbox zależał od całej gospodarki serwera.

Nie pozdrawiam

Jahris oddawaj itemy

23213123.png

1111ww.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...