Skocz do zawartości

Bląd w zmianie skina non-premium


Karton
Wiadomość dodana przez mordensoldier124,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie wzoru wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłam na sklepie serwera możliwość zmiany skina non-premium po 1 próbie zmiany skina napisałam na /pomoc oczywiście dostałam odpowiedź abym spróbowała ponownie tylko skina mam znaleźć w internecie oczywiście zrobiłam to znalazłam sobie skina jakiego chciałam po czym jak wpisałam /skin zmien <tu dałam nazwę osoby premium za skinem z internetu> po czym pokazało się że nie mam uprawnień do komendy zapytałam się znowu na /pomoc o tym że nie mogę wpisać komendy chwilkę po tym jipsyy odpowiedziałam mi że mam sprawdzić na /stats czy nie pokażało się że zmieniłam skina pokazywało że zmieniłam go 11 razy a skin się nie zmienił po czym znowu napisałam na /pomoc że takie coś się ztało a jipsyy odpisała mi że mam poczekać 24h poczekałąm i się nic nie stało chciałabym albo zwrot kasy albo jeszcze raz możliwość zmiany skina eżeli byłoby to możliwe dziękuję za przeczytanie Karton

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na forum widać, że masz skina, to nie wiem w czym rzecz. Zmianę skina zakupiłaś i wykorzystałaś, więc nie dostaniesz żadnego zwrotu kasy. Jeżeli nie odpowiada ci obecny skin, to możesz zakupić zmianę skina jeszcze raz. Jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...