Skocz do zawartości

Problem z enchantem książek


FrogStory

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: FrogStory
Miejsce występowania błędu: Dom oraz inne działki
Opis problemu: Podczas enchantowania książek wylosuje mi np. ochronę III więc dobijam 30 poziom, żeby zrobić sobie tę książkę. Po kliknięciu okazuje się, że zamiast ochrony dostaje oddychanie II... zdarza mi się to ciągle, że dostaje zupełnie inny enchant niż wybieram co strasznie mnie irytuje, bo poluje na wybrane enchanty. Dzieje się tak u mnie na działce oraz na innych działkach również. To sprawia, ze nie ma dla mnie sensu robić samemu książki, bo i tak dostaje nie to, czego potrzebuje. Na pomocy odpisano... co odpisano... na kilku serwerach już grałem, ale pierwszy raz doświadczam takiej sytuacji.
Dodatkowe SS'y

2021-03-10_23.29.48.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz, tak to tutaj działa, mnie też to irytuje, ale to, czy dostaniesz książkę taką, jaka ci się podoba to zależy od farta.

Jakbyś nie zauważył, to są rzeczy na które nie masz wpływu i nic a nic nie poradzisz na to, że tego enchantu nie da się naprawić, choćby administracja na rzęsach stanęła. 

Odpowiedź na /pomoc nie była błędna.

Do Odrzucenia

"Po prostu zwalmy na mnie,

jeden powód do załamania nic nie zmieni! ^^"
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniaj tak zdania o serwerze, bo tutaj jedynie mozesz sie przyczepic o mechanike samego minecrafta, a nie serwera. za odrzuceniem, wspomnialem wczesniej dlaczego, pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteście śmieszni serio 😄 celowe działanie 😄 kilka rzeczy nie działa, administracja nie odpisuje na wiadomości pw, włąściciele traktują graczy jak maszynka do pieniędzy 😄 dlatego niestety większość graczy to dzieciaki. Cóż, fajnie było ale po 2 tygodniach grania opuszczam real craft a szkoda bo spoko się zapowiadało. Na forum też zamknięto mój temat mimo ze był zgodny z regulaminem a odpowiedzi na pytanie "dlaczego tak się stało" brak do dzisiaj. Macie graczy z tyłku. Powodzenia,trzymajcie się, cześć.

  • Dislike 1
  • Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FrogStory napisał:

jesteście śmieszni serio 😄 celowe działanie 😄 kilka rzeczy nie działa, administracja nie odpisuje na wiadomości pw, włąściciele traktują graczy jak maszynka do pieniędzy 😄 dlatego niestety większość graczy to dzieciaki. Cóż, fajnie było ale po 2 tygodniach grania opuszczam real craft a szkoda bo spoko się zapowiadało. Na forum też zamknięto mój temat mimo ze był zgodny z regulaminem a odpowiedzi na pytanie "dlaczego tak się stało" brak do dzisiaj. Macie graczy z tyłku. Powodzenia,trzymajcie się, cześć.

ale o co ci teraz chodzi? o to, ze jest to mechanika samego mc? o to, ze zmaknieto twoj temat, bo juz zwyczajnie nie byl aktualny i nie bylo w nim zadnej aktywnosci? rusz glowa a nie takie gowna mowisz, bo to serio az mnie telepie jak widze takie zachowanie, gdzie czlowiek nie umie polaczyc kropek i myslec normalnie

Edytowane przez Klusek
  • Superka 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...