Skocz do zawartości

Problem z pracą kowala


Pickeyson

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Pickeyson
Miejsce występowania błędu: MC
Opis problemu: Problem dotyczy pracy kowala. W opisie pracy jest napisane że dostaje się 10expa za skorzystanie z kowadła. Wykorzystałem ponad 140 poziomów i kilka kowadeł i nie dostałem za to prawie wgl expa. Jedyny exp był podczas wypłat (8expa). Proszę o pomoc lub ewentualne rozjaśnienie mi działania danej pracy chodź według mnie wszystko jest na tyle czytelne że nie mogło to być spowodowane moim błędem.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co o tym myslec, daj jakies ss'y wtedy bedzie latwiej rozwiazac problem

 

pzdr

witam xd

Kylian Mbappe Mbappe Poland GIF - Kylian Mbappe Mbappe ...

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ssie widać że mam łącznie 88expa z pracy kowala. Jednak ten exp dostałem za to że mam podjętą pracę i nawet jak nic nie robię to co jakiś czas to po prostu wpływa wraz z wypłatą pieniędzy. Jednakże niżej w opisie pracy jest opisane "Za skorzystanie z kowadła otrzymuje ok. 10 exp". Idąc tym tokiem jeśli używałem kowadła ulepszając za 1 poziom postaci przedmiot a wykorzystałem około 140 lvli to w tym momencie powinienem mieć około 1400 expa.ss.png.745e4b367d29f719a49341851664cb08.png 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

na tak z tym expem chyba jakiś problem jest jeżeli się myle to niech ktoś wytłumaczy 🙂

sugnaturka (2).png177669839_809897212973207_7434726175115360853_n 1.png

                                                   Chętnie odpowiadam na pytania _McSzymix_  

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...