Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymon61205


szymon61205
Wiadomość dodana przez bludgeon16,

Otrzymujesz 5% za niezastosowanie tematu wątku oraz brak tagów. //bludgeon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: szymon61205

Nick administratora: blurka_

Długość bana: 7 dni

Kiedy to się stało: 16.02.2021    13:35

Opis sytuacji : Od 1,5 miesiąca na serwerze tylko i  wyłącznie siedzę na działce i strzyżę owce . Podczas gry w Lol'a jak zwykle po końcu meczu wszedłem do mc i chciałem obciąć wełnę. Zobaczyłem , że jestem w pomieszczeniu do sprawdzania. Po wejściu na TS3 blurka_ sprawdzała mi komputer. Nic nie znalazła. W minecrafcie nic nie miałem , a podczas sprawdzania nie da się wyjść więc jasne , że nie mogłem wyłączyć cheatów. Nie znalazła także nic w shiginimie oraz na komputerze. Jedyne to zainstalowane dokładnie 6.10.2020 roku. Tutaj blurka_ nie sprawdzała kiedy było używane oraz czy było odinstalowane po zainstalowaniu. Po wejściu w ten x-ray było wyraźnie napisane : data pobrania :6.10.2020 , data zainstalowania 6.10.2020 i data odinstalowania 11.10.2020. Za samą nazwę x-ray dostałem bana oraz stracę połowę konta mimo tego że nigdy nie użyłem tego cheata. To tak jakbyś kupił sobie pistolet , nigdy byś go nie używał i poszedłbyś do więzienia za same jego istnienie. I jeszcze jedna sprawa , jeśli ktoś dostanie bana pernametnego to nie może wejść do końca edycji, a w kolejnej już może. Więc mógłbym dostać bana za samo posiadanie tego cheatu jeśliby to było w tamtej edycji ale w tej edycji od początku tylko ścinałem wełnę i nigdzie nie szedłem dalej. (PS. dowiedziałem się , że wasz serwer istnieje już 10 lat czyli od wersji 1.0.1)

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 

 No niestety, w swoim odwołaniu nie uwzględniłeś wielu ważnych rzeczy, między innymi tego, że ten X-Ray był z 22 grudnia 2020 roku- a nie z października. Chciałabym również powiedzieć, że dałam Ci dodatkowy czas na decyzję czy się przyznajesz czy nie, dałam Ci linka do listy niedozwolonych modyfikacji, dałam czas na zapoznanie się z nią i końcową decyzję, na skutek czego przeszłam do sprawdzania dopiero po 20 minutach. Przed połączeniem się przez TeamViewera wspomniałeś, że miałeś X-Raya, ale go nie używałeś- czyli byłeś w pełni świadomy obecności go na Twoim komputerze. Dla pewności, że owe modyfikacje były na Twoim komputerze zamieszczam w pełni ocenzurowanego screena z Twojego komputera. Co do powodu bana to wpisałam tam Logout, ale to zupełnie przez przypadek, jeszcze przed Twoim odwołaniem powód został poprawiony. Po zakończeniu sprawdzania zaproponowałam Ci również pomoc w napisaniu odwołania, co razem ze swoim kolegą wyśmialiście. Na koniec pragnę tylko dopisać, że gdy poinformowałam Cię o tym, że zostaniesz zbanowany zarówno Ty jak i Twój brat/kolega zaczęliście na mnie naskakiwać i straszyć mnie policją, co moim zdaniem było nieodpowiednie.

Odwołanie pozostawiam do oceny @jipsyy, pozdrawiam!

iksrje.thumb.png.8edd8545d230eb34a35b2fe8f46d864b.png

  • Superka 2

image.png

mrozi🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tede napisał:

skoro go nie używałeś to po co miałeś go na dysku? jestem na nie

Czekaj co??? Czy ty nie widzisz że to było w pobranych a nie na dysku? Tylko było że było kiedyś pobrane , na dysku nigdzie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blurka_ napisał:

Tam jest data modyfikacji. Czyli data usunięcia nie data pobrania. Po drugie mój brat zachował się właściwie mówiąc , że kłamiesz ponieważ ten serwer nie może istnieć 10 lat i miał racje , że to co robiłaś naruszało RODO. Nie stwierdzałbym tego jako naskakiwanie ( po drugie czy ja cię naskakiwałem ) tylko jako normalna ludzka rzecz , czyli dążenie do ochrony członka rodziny. Brat przechodził obok i usłyszał co mówiłaś.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blurka_ napisał:

Cię o tym, że zostaniesz zbanowany zarówno Ty jak i Twój brat/kolega zaczęliście na mnie naskakiwać i straszyć mnie policją, co moim zdaniem było nieodpowiednie.

 

Czekaj co???? Ty naprawdę kłamiesz. Gdy mój brat dołączył do rozmowy było przed tym jak powiedziałaś , że jestem zbanowany. Mój brat dołączył się wtedy kiedy powiedziałaś "... ten serwer ma 10 lat ..." coś w tym stylu i mój brat powiedział że to nie możliwe bo wtedy nie było serwerów na 1.0.1. Więc już trzy razy kłamałaś. Raz , że ten serwer jest od 10 lat i dwa że my ci groziliśmy po powiedzeniu że mam bana oraz trzy że JA ci groziłem , czy ja wtedy cokolwiek coś powiedział do ciebie? Nie , to mój brat do ciebie mówił nie ja. Ja cały czas do ciebie mówił dobrze oraz kulturalnie i ani razu ci nie zagroziłem policją. ( mój brat powiedział , że jakby ta rozmowa była nagrywana to moglibyśmy zgłosić na policję ) Więc Pani blurka_ proszę przestać kłamać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Profesor Nerdzik napisał:

Niedozwolonych modyfikacji nie możesz posiadać na komputerze nawet jeśli ich nie używasz. Jestem na NIE

To co ja mam na komputerze to nie twoja sprawa. Czyli twoim zdaniem jest to , że : Jeśli kupisz sobie pistolet który jest dozwolony np. w Niemczech i tam go będziesz miał ( w tym wypadku Survival ) i zostaniesz ukarany w Polsce gdzie nawet danego pistoletu nie było. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon61205 napisał:

To co ja mam na komputerze to nie twoja sprawa. Czyli twoim zdaniem jest to , że : Jeśli kupisz sobie pistolet który jest dozwolony np. w Niemczech i tam go będziesz miał ( w tym wypadku Survival ) i zostaniesz ukarany w Polsce gdzie nawet danego pistoletu nie było. 

 

To po co piszesz odwołanie skoro liczysz się z tym, że każdy może się wypowiedzieć. Bezbeki ale Twoja wypowiedź, którą zacytowałem jest bez sensu xD

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Profesor Nerdzik napisał:

To po co piszesz odwołanie skoro liczysz się z tym, że każdy może się wypowiedzieć. Bezbeki ale Twoja wypowiedź, którą zacytowałem jest bez sensu xD

Nie zrozumiałeś mnie. Podam jeszcze inny przykład. Kupujesz pistolet ( cheaty ) , nie używasz go lecz zostajesz oskarżony o morderstwo ( używanie cheatów ) i po znalezieniu pistoletu zostajesz od razu ukarany ( ban ). Nie powinno się karać za rzeczy których się nie robiło , a ja zostałem nie słusznie ukarany. Mogę sobie mieć na komputerze co mi się żywnie podoba. Jeśli cheaty byłyby zakazane w kraju to ok, ale nie są więc mogę je mieć ( używam go na survivalu , ponieważ nie mam siły szukać diaxów ). Na serwerze nie miałem cheatów anie razu , nie wiem po co byłyby mi one na serwerze na którym obstrzygam owce i sprzedaję surowce które wypadają z cobbla. 

 

Otrzymujesz 20% za Offtopic. //bludgeon

Edytowane przez bludgeon16
  • Dislike 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymon61205 napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. Podam jeszcze inny przykład. Kupujesz pistolet ( cheaty ) , nie używasz go lecz zostajesz oskarżony o morderstwo ( używanie cheatów ) i po znalezieniu pistoletu zostajesz od razu ukarany ( ban ). Nie powinno się karać za rzeczy których się nie robiło , a ja zostałem nie słusznie ukarany. Mogę sobie mieć na komputerze co mi się żywnie podoba. Jeśli cheaty byłyby zakazane w kraju to ok, ale nie są więc mogę je mieć ( używam go na survivalu , ponieważ nie mam siły szukać diaxów ). Na serwerze nie miałem cheatów anie razu , nie wiem po co byłyby mi one na serwerze na którym obstrzygam owce i sprzedaję surowce które wypadają z cobbla. 

Możesz mieć co Ci się podoba ale masz jasno napisane, że za posiadanie czyli niekoniecznie używanie ale jednak pobranie ich masz bana więc ja nie wiem po co zaczynasz się kłócić. U mnie dalej pozostaje decyzja na Nie i już więcej nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie. Czekaj na werdykt 

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szymon61205 napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. Podam jeszcze inny przykład. Kupujesz pistolet ( cheaty ) , nie używasz go lecz zostajesz oskarżony o morderstwo ( używanie cheatów ) i po znalezieniu pistoletu zostajesz od razu ukarany ( ban ). Nie powinno się karać za rzeczy których się nie robiło , a ja zostałem nie słusznie ukarany. Mogę sobie mieć na komputerze co mi się żywnie podoba. Jeśli cheaty byłyby zakazane w kraju to ok, ale nie są więc mogę je mieć ( używam go na survivalu , ponieważ nie mam siły szukać diaxów ). Na serwerze nie miałem cheatów anie razu , nie wiem po co byłyby mi one na serwerze na którym obstrzygam owce i sprzedaję surowce które wypadają z cobbla. 

 

To jest bardzo głupi przykład i nieadekwatny, bo przekoloryzowany, i nie rozumiem dlaczego go w ogóle tutaj przytoczyłeś. Niepotrzebnie cwaniaczysz tak samo jak i Twój kolega. Wchodząc na serwer z automatu akceptujesz wszelkie zasady tutaj panujące, zgadzasz się na przestrzeganie regulaminu, więc skąd w ogóle pojawia się ten problem? Jeśli polityką serwera jest zakaz posiadania jakichkolwiek plików związanych z cheatami to tak jest i tego powinieneś się trzymać - wchodzisz tu mając, że tak powiem czyste konto i w przypadku sprawdzania i znalezienia u Ciebie którejś zniedozwolonych modyfikacji kwalifikujesz się do kary. Do odrzucenia i temat mam wrażenie zakończony.

 

3 godziny temu, szymon61205 napisał:

(PS. dowiedziałem się , że wasz serwer istnieje już 10 lat czyli od wersji 1.0.1)

 

Co to wnosi do odwołania?

 

I gdyby ta rozmowa była nagrywana przez Ciebie chociażby, to sam naraziłbyś się na zgłoszenie na policję.

loverofdoritos: “ subiesmakemerallyhard: “ jayo9821: “ cars-food-life: “  That inertia drift though. ” That's a “Scandinavian … | Subaru wrc, Rally  car, Subaru rally

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymon61205 napisał:

Czekaj co??? Czy ty nie widzisz że to było w pobranych a nie na dysku? Tylko było że było kiedyś pobrane , na dysku nigdzie nie było.

folder "pobrane" znajduje się na dysku C/D:\Users\(użytkownik)\Downloads więc słabe tłumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...