Skocz do zawartości

Utrata itemów na warp S - tepnięcie do beczki z randomtp


Bobroska

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bobroska
Miejsce występowania błędu: Survival
Opis problemuUżyłam /randomtp na /warp s, tepnęła się do mnie moja siostra Zu_w. Pływałyśmy razem w oceanie żebym zaliczyła questa, potem ona poszła na działkę a ja pływałam dalej. Nagle pojawiłam się w beczce w której bili się gracze w diax setach. Nie miałam szans się bronić, miałam przy sobie tylko kilof 6/3/3/1 którego najbardziej mi szkoda, shulker boxa i jajko z owcą. Bardzo proszę o zwrot itemów, straciłam je nie ze swojej winy 😞 Nagle ze środka oceanu przeteleportowało mnie do beczki.
Dodatkowe SS'y: Nie wiem co mogłabym wstawić, może w konsoli można to jakoś sprawdzić, że byłam zupełnie gdzie indziej niż jest beczka, a nagle bez wpisywania żadnej komendy do teleportacji gracz zabił mnie w beczce?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Zaakceptowaniem 

Wiem że robienie ss przedmiotów jest zupełnie bez sęsu i zapomina się o tym więc rozumiem ale Dobrze by było jak byś dodała logi gdy cię tepło i jak tracisz Punkty 

Jeśli to oddasz i znajdziesz przynajmniej jednego ss kilofa shulkera i jajko owcy to dodaj je i Administacja na pewno ci odda itemki 😄  

Pozdrawiam Internet

The King Is Back

Wyjdź z Conora Mcgregora GIF autorstwa UFC

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Hangetsu napisał:

Jestem za odrzuceniem. To w ogóle się do kupy nie składa. Może jeszcze miałaś stack beaconów i sam PWWP żeby Cię sabotować przeteleportował Cię tam

 

 

Ty się nie wypowiadaj na takie tematy bo już pokazałeś co potrafisz pisząc podanie do administracji...

Poszukaj w logach i wstaw jak cię teleportuje i jak tracisz punkty.

Edytowane przez PanMajster_
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Takie losowe teleportacje mogą zajść jedynie gdy ktoś z uprawnieniami przeteleportuje cię do innej osoby.

Jest to prawdopodobnie próba oszukania administracji oraz zdobycia bardzo rzadkich przedmiotów, przedstawiając to jako "błąd/bug".

Jak narazie bez dowodów nie ma tu o niczym mowy, do odrzucenia.

 

Bardzo chciałbym również zobaczyć twoje statystyki (tj. godziny na serwerze, data dołączenie itp.) oraz czy takie przedmioty posiadałaś (dowody w postaci screenów, lub logów).

Pozdrawiam Kudlatek.

NtwRnuK.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...