Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kuba123K

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Kuba123K
Nick Administratora, który banował:   jipsyy
Długość bana:   2 dni
Kiedy to się stało? :   Dziś około 11:45 (2020-12-22)
Opis sytuacji:   Zacznijmy od początku. Gracz krolik_bugs poprosił mnie aby do niego się tepnąć i przynieść mu trochę jedzenia i bloków bo był w endzie. Obok pojawił się gracz STACHU_PRO [nie pamiętam dokładnego nicku] który podpalił mnie lawą, ja byłem bez zbroji i dedłem.  Miałem w EQ elytre i głowe smoka ale jipsyy mi to zwróciła za co pochwała, ale wróćmy do tematu. Po całej sytuacji wytepałem na działkę i odłożyłem itemy i znów wróciłem do endu [Do krolika] i zbudowałem tam "JD" które odrazu znikło [Było to z 50 kratek od czerwonej lini] Potem jipsyy zapytała kto to zbudował a ja odpowiedziałem ze to ja <przyznałem sie> po chwili zbudowałem jeszcze ":D" i zaraz potem dostałem bana za griefowanie mapy endu.  [Te "JD" zniszczyłem po zbudowaniu] Licze na odbanowanie ponieważ było to dalej od spawna i zaraz to zniszczyłem.

POZDRAWIAM i życzę wesołych świąt

                                       ~Kuba123K                                                                                                                                                                                              HEHE
Screen bana:   image.png.dab6cb62568e6ee5a871d7d07e6ab860.png

Edytowane przez Kuba123K
  • Haha 2
  • Sad 3
  • Wrr 1

      powody u @misiaczek
                                                RealCraft:

hh.png.90543ee992948a25825d9f41a215c0b2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za odbanowaniem nie zrobil nic zlego, zyczy wesolych swiat i przyznal sie do popelnionego czynu pzdr

Edytowane przez misiaczekk
wesolych swiat
  • Superka 1
  • Przytulas 1

                                              

ts.jpg

I feel train to you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Zbudowałeś ten skrót i co prawda od razu go zniszczyłeś, ale jednak musiałam jakoś zareagować. Z racji, że przyznałeś się do popełnionego czynu oraz szybko zniszczyłeś budowle, to dałam bana na 2 dni, a normalnie dostałbyś na 4. 

  • Superka 2
  • Wrr 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara powinna zostać, mimo wszystko regulamin został złamany. To, że po chwili usunąłeś swój ''twór'' za dużo nie znaczy. 

  • Superka 1
  • Sad 1

                                                                                       Seignor, sachiés qui or ne s'en ira En cele terre ou Deus fu mors et vis Et qui la crois d'outremer ne prendra A paines mais ira en paradis. Qui a en soi pitié ne remembrance Au haut Seignor doit querre sa venjance Et delivrer sa terre et son pas.

                                                               

Second-Crusade.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Haha 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...