Skocz do zawartości

Problem z wystawianiem itemków na sprzedasz przez system licytacji


Kier Kardashian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Kier_Kardashian

Miejsce występowania bugu:  Cały serwer 

Opis problemu: Podczas wystawiania przedmiotu na licytacji, wyskakuje mi komunikat "Podobny itemek jest już na licytacji (W kolejce)!", a w związku z tym nie mogę go wystawić. Jednak gdy czasem patrze na /lic lista to widzę że ludzie wystawiają dokładnie identyczne itemki bez żadnych problemów. Załączniku przedstawię ss komunikatu, który mi wyskakuje, oraz ss gdzie ludzie bez problemu wystawiają identyczne przedmioty na licytacje. Podczas gdy pisałem odnośnie tego na /pomoc to nikt nie spotkał się z takim komunikatem.

Dodatkowe ss'y: Będzie na ss widać jak na licytacji są 2 takie same itemki (chodzi mi o koxy).

Pozdrawiam Kardashian 💖.

 1066070199_Beztytuu.thumb.png.78426cccb62c5afdf7e0223d9da789db.png 

677137486_BugnaRC.thumb.png.bf9deaac925bf909ae0a7f9945363f4b.png

  • Superka 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też spotkałam się z takim komunikatem, ale wydaje mi się , że to nie jest bug, a po prostu nie mogą być więcej niż dwa takie same itemki na licytacji. 

aaaa.png.f013658eba7f61a407afad422603ff35.png

                                                                                                             

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, woonggi napisał:

Ja też spotkałam się z takim komunikatem, ale wydaje mi się , że to nie jest bug, a po prostu nie mogą być więcej niż dwa takie same itemki na licytacji. 

Okej, ale na ss widać że są 2 takie same itemki wystawione na licytacji, co oznacza że inni mogą wystawić taki sam przedmiot a inni już nie :(. 

Nawet jeśli był 1 kilof na licytacji, to gdy chciałem dać drugi kilof to również wyskoczył taki komunikat. Z poważaniem 💖

 

 

 

Edytowane przez Kier Kardashian

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kier Kardashian napisał:

Okej, ale na ss widać że są 2 takie same itemki wystawione na licytacji, co oznacza że inni mogą wystawić taki sam przedmiot a inni już nie :(. 

Nawet jeśli był 1 kilof na licytacji, to gdy chciałem dać drugi kilof to również wyskoczył taki komunikat. Z poważaniem 💖

 

 

 

Hmm...ja chyba miałam taki problem tylko przy wystawianiu koxów i zawsze były 2 już na licytacjach, więc tak sobie wywnioskowałam limit. Możliwe, że to jakiś bug w takim razie skoro jest problem i z innymi itemkami. Bywa to trochę uciążliwe, więc zdecydowanie uciesze się jeśli zostanie to naprawione albo zmienione. ☺️ Pozdrawiam również~💞

aaaa.png.f013658eba7f61a407afad422603ff35.png

                                                                                                             

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Są tam również 2 mini bloki i dlatego nie mogłeś wystawić tej zacnej głowy królika. Czy to tak powinno być czy nie to już nie wiem, ale w miarę możliwości można by było to zmienić, żeby taka sytuacja nie występowała. Chodzi o to, żeby mini bloki i głowy mobków nie były traktowane jako takie same.

 

//Już wyjaśniłem w miarę, jak można by było to naprawić

Edytowane przez CaSpiderVeH
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CaSpiderVeH napisał:

 Są tam również 2 mini bloki i dlatego nie mogłeś wystawić tej zacnej głowy królika. Czy to tak powinno być czy nie to już nie wiem, ale w miarę możliwości można by było to zmienić, żeby taka sytuacja nie występowała. Chodzi o to, żeby mini bloki i głowy mobków nie były traktowane jako takie same.

Spoko, dzięki za pomoc, ale dalej podczas wystawiania przedmiotu nie mogę go wystawić go, ponieważ już jest podobny itemek. Dzięki za pomoc 💖, tyle że jest to pewny problem.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

 

17 godzin temu, CaSpiderVeH napisał:

Chodzi o to, żeby mini bloki i głowy mobków nie były traktowane jako takie same.

Raczej nie wydaje mi się, aby to było możliwe, jednak tak, to jest ten problem, który został zgłoszony.

Najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie możliwości wystawienia minibloków na licytacje. Ale nie mnie o tym decydować.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...