Skocz do zawartości

Zwierzęta


Pan_Tofel
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Pan_Tofel
Miejsce występowania bugu: Moja obecna działka
Opis problemu:  Na działce zniknęły mi zwierzęta, takie jak 3x Żółw oraz połowa pszczół również zniknęła. Dzisiaj około godziny 23:00 zauważyłem brak żółwi oraz mniejsza ilość pszczół na działce. Połowa pszczół zniknęła i jestem pewien, że nie są w ulu, ponieważ zajmuje się  tym cały czas i zauważyłem ich niedobór. Z około 40 pszczół pozostało 10.  Dodaje załączniki potwierdzające, że posiadałem te zwierzęta.

1.thumb.png.6779b9ced9205d4c7965d83566eb6bda.png2.thumb.PNG.7bdb3803497b70bb70ac4043775d9ed4.PNG

Pozdrawiam,

Kacper

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach nie widać ilości zwierzątek jaką wymieniłeś w opisie, także myślę że co najwyżej możesz ubiegać się o zwrot ilości takiej jaka jest widoczna na ss tzn. 2 żółwie i 6 pszczół. 

2021-03-20_21_00_47.png.8aa5cfbfa05b7fb5294a5573ed5619a7.png                              halo.

 2021-01-02_00_10.59przerobione2.png.9ed2df7ad74d2a74dba3131e1e6e7ec2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie, ale słyszałem tez ze większość osób tak ma ze gdy jest ponad 350 osób na serwerze znikają, gdy jest mniej osób znów się pojawiają. Na ss u ciebie widać ze jest 366 wiec jest więcej, także spokojnie. Mi tez wracały 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeprosić za niezgodne z wzorem zgłoszenie. Zdałem sobie sprawę, że jest to naprawdę nie wielki problem w porównaniu do problemów innych graczy. Proszę o zamknięcie zgłoszenia,  ponieważ wolę aby  czas na rozwiązanie mojego problemu administracja przeznaczyła na pomoc innym graczom, którzy mają większy problem. 

Pozdrawiam,

Kacper

  • Superka 3
  • Przytulas 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...