Skocz do zawartości

[Minecraft] Licytacje

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

- Twój nick (z serwera): Andmol

- Propozycja dotyczy (tytuł): Licytacji

- Opis propozycji: Wszystkie powiadomienia dotyczące licytacji mają taki sam kolor, i na pewno nie jeden gracz się pomylił bo chciał zalicytować przykładowo: kilof diax za 500$ a nie zauważył napisu wygrał a tak naprawdę zalicytował 1 szt. pszenicy i dał za to 600$ . Dlatego tutaj proponuje małą edycję kolorów aby słowo "Wystawił" wyróżniało się na zielono a "wygrał" na czerwono (kolory przykładowe).

- Dodatkowe SS'y: 

Screenshot_20201121-190805~3.png

Screenshot_20201121-183840~3.png

Edytowane przez Andmol

Kiedy poniesiesz porażkę, to znaczy, że poniesiesz porażkę a nie, że jesteś porażką.

Jeżeli nie przyznajesz się do błędu, to popełniasz błąd drugi.

Jeżeli zbłądzisz, nie oskarżaj o to nieba, jeżeli się potkniesz, nie oskarżaj o to ziemi.

Pozdrawiam ~~Andmol~~

właściwy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha pamiętam jedną łopatę kamienną za 20k 🙂 musiałem się idealnie wstrzelić między końcówką licytacji interesującego mnie przedmiotu a nowym. To są jednorazowe wpadki ale kolorki zrobiły by pewnie robotę.

ezgif.com-add-text.gif.e09e87a9f40a39de06ec517796029a6c.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam korzystam często z systemu licytacji i te kolorki faktycznie potrafią się zleć z resztą chatu.

Jestem na tak.

• Superka 1

"Yhormie, Stary przyjacielu. Ja Siegward, rycerz Catariny, przybyłem, by dotrzymać danego ci słowa! Niechże słońce opromienia tego Władcę Pogorzelisk!"

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie fajnie byłoby ustawić różne kolory na rozpoczęcie i zakończenie licytacji. Wszystko byłoby bardziej przejrzyste, na tak.

• Superka 1

tenor.gif.39fd17966f364e62f703967e6ba63653.gif

6666.png.f6cbdf41582ccfe7e1c40f708f4cac44.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, koledzy wyżej wymienili powody.

Pozdrawiam

• Superka 1

Szpaku in 2020 | Rap, Mens tshirts, Mens tops "Nie patrz na ciuchy, zajrzyj ludziom do duszy!"Obraz znaleziony dla: szpaku dzieci duchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie, na tak

• Superka 1

DP3Woc2.png

20/07/2017 - 21/12/2019 [*]
17.09/2020 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, pod warunkiem, że zmiany w kolorach będą delikatne, żeby nie skończyło się na tym, że co chwila będą wyskakiwać wielokolorowe komunikaty na chacie 😛  Żeby sam chat też pozostał czytelny.

Małe zmiany typu zaproponowanej przez autora- zmiany koloru samego słowa wygrał/wystawił. Tylko jednego słowa. 

• Superka 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.11.2020 o 18:39, Andmol napisał:

- Opis propozycji: Wszystkie powiadomienia dotyczące licytacji mają taki sam kolor, i na pewno nie jeden gracz się pomylił bo chciał zalicytować przykładowo: kilof diax za 500$ a nie zauważył napisu wygrał a tak naprawdę zalicytował 1 szt. pszenicy i dał za to 600$ . Dlatego tutaj proponuje małą edycję kolorów aby słowo "Wystawił" wyróżniało się na zielono a "wygrał" na czerwono (kolory przykładowe).

Screenshot_20201121-190805~3.png

Jest to dość ciekawa alternatywa lecz raczej nie jest to zbyt znaczące. Jestem na Nie

Edytowane przez SquiZ_EIEIYO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi