Skocz do zawartości

Bevik

Użytkownik - Nowy
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O Bevik

skin
 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Pseudonim/Nick
  Bevik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Osobiście jestem za banowaniem wszelkich prowokatorów, ale ban i to na 21 dni za "wystarczy użyć mózgu" to spora przesada. Nie wiem nic na temat wcześniejszych przewinień i może za całokształt się należy, ale wtedy ban powinien być właśnie za całokształt, a nie za coś co ciężko uznać za obelgę, bo zaraz będzie strach napisać cokolwiek krytykującego administrację.
 2. Bevik

  Propozycja

  Zdecydowanie na Nie. Pieniądze zawsze można po prostu zarobić, nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia, która zmuszałaby do wzięcia pożyczki, byłoby to tylko i wyłącznie ułatwienie. W dodatku dałoby nowe pole do oszukiwania np. dla ludzi z multikontami (których jest sporo) na wyciąganie hajsu z powietrza.
 3. Mnie z początku usuwanie przedmiotów irytowało, zwłaszcza przez to o czym wspomniałaś, że łatwo przeoczyć komunikat. Przy pierwszych automatycznych zbierarkach po prostu musiałem czekać na nowy "cykl" usuwania, żeby nie stracić zbiorów (a że komunikat szło przeoczyć, to mogło to trwać dłużej niż powinno). Parę razy zdarzyło mi się też stracić cenne przedmioty, bo akurat skasowały się po przypadkowym upuszczeniu. Dla mnie była to kwestia przyzwyczajenia, automatyczne farmy trzeba budować z uwzględnieniem częstego usuwania przedmiotów, być bardziej ostrożnym przy przenoszeniu cennych itemów
 4. Mi kropki nie przeszkadzają, ale zmienienie ich na coś innego nie powinno sprawić wielkich problemów, więc czemu nie.
 5. Jak najbardziej na tak. Może nie leci ich jakoś bardzo dużo, ale sprzedać tego nie idzie (dziś nawet za darmo nikt nie chciał ), a w dodatku często minibloki wydropione jednego dnia, nie chcą się stackować z tymi z kolejnego, co jeszcze utrudnia ich składowanie.
 6. Dobry pomysł, jestem na Tak, bo i tak zarabiam głównie na kopaniu Ale dobrze by było to zbalansować w taki sposób, żeby nie karać graczy, którzy postanowią odpuścić sobie komputer na święta i spędzić czas z rodziną. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem (ale też potencjalnie najtrudniejszym do wprowadzenia) byłoby rozdawanie graczom, w formie prezentu, czegoś w stylu zmodyfikowanej "Potion of Luck" której gracz może użyć kiedy chce i trwa te 3-6h. Innym sposobem, byłoby podbicie dropu w określonych godzinach (np. 8-20) i to w dniach między świątecznych, albo po świętach
 7. Na tak, pod warunkiem, że zmiany w kolorach będą delikatne, żeby nie skończyło się na tym, że co chwila będą wyskakiwać wielokolorowe komunikaty na chacie Żeby sam chat też pozostał czytelny. Małe zmiany typu zaproponowanej przez autora- zmiany koloru samego słowa wygrał/wystawił. Tylko jednego słowa.
 8. O ile nie będzie bardziej naglących rzeczy do wprowadzenia (a w tym momencie raczej są ), to można by to dodać. W rozgrywce prawie nic nie zmienia, ale "ściany z podpisami" staną się ciekawsze i bardziej wiarygodne. Na Tak
 9. Skoro dodani i tak mogliby zabić te zwierzaki, to raczej nie ma powodu, żeby tego nie wprowadzić, poza tym trzeba po prostu uważać kogo się dodaje. Na Tak oczywiście.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...