Skocz do zawartości

Znikające Krowy


Ikar
Wiadomość dodana przez Giecio,

Otrzymałeś 10% za niezastosowanie wzoru i tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gram na serwerze już 2 miesiące. Praktycznie od początku mojej przygody zacząłem kupować krowy. Gdyby przeliczyć ile na nie wydałem poszło by ze 100 000. Wczoraj poprostu nie wytrzymałem. Zniknęły mi 3 krowy. Jesli chodzi o ss'y to mam tylko nie wiem w jaki sposób mam je dodać na tą stronę. Czekam na odpowiedz :)

Nick:Ikar

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Nie wierzę, że za 3 krówki zapłaciłeś 100 000$ ;o

Co do zwierzątek, jeśli nie wróciły to jestem za oddaniem, screen zawiera wszystko, co potrzebne

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zastosować się do wzoru, ponieważ nikt teraz nie ma pewności czy nazwa twojego konta na forum pokrywa się z twoim nickiem na serwerze. Jeśli dopiszesz swój nick to jak najbardziej zwierzęta widoczne na screenie można ci oddać. 

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego naprawdę nie rozumiem, ostatnimi czasy na forum jest plaga osób żebrzących o oddanie jakiegoś moba, a sami pewnie go zabili albo sprzedali z zyskiem i chcą więcej zarobić. Tak jak w tym przypadku na ssie widzę jedynie 3 krowy żywe. Nie widzę ssa, na których niby ich nie było. Wiele rzeczy mogło się z nimi stać, ale nie musiały akurat znikać. Jestem na nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znikanie zwierząt na naszym serwerze to niestety codzienność dlatego fajnie robić im często ss z datą, żeby mieć później jakiekolwiek dowody, iż je posiadaliście. Jeżeli nikt nie zwrócił Ci jeszcze tych krów to w niedalekiej przyszłości się to odbędzie. 

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...