Skocz do zawartości

Znikanie zwierząt


_Raccoon_
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie  tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

nick: SzopSracz_

Miejsce: Działka

Opis: Kupiłem na targu jedną krowę i zostawiłem ją na działce, trochę później ta krowa zniknęła. Niżej są screenshoty.

 

https://imgur.com/BdIVDB7

 

https://imgur.com/K76Q9fW

 

 

 

Temat do zamknięcia gdyż moim kolegom pokazuję tą krowę i se zresetowałem mc i już mam.

Edytowane przez _Raccoon_
  • Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy górny róg pisze XRay Active, jestem za zbanowaniem tego czitera. A co do krowy to sam ją mogłeś zabić lub ktoś inny, ale to już nie będzie miało znaczenia bo cala działka będzie usunięta. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eryter22 napisał:

Lewy górny róg pisze XRay Active, jestem za zbanowaniem tego czitera. A co do krowy to sam ją mogłeś zabić lub ktoś inny, ale to już nie będzie miało znaczenia bo cala działka będzie usunięta. 

co do tego xray to go mam bo z nim gram na serwerze anarchicznym na tej samej wersji więc mam włączonego, ale co niby mi tutaj da xray skoro są kopalnie?

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwrócenia zwierząt to niestety jestem na nie. Na screenie zrobionym, gdy krowa była nie ma daty, która jest wymagana. 

Odnośnie x-raya to niestety sam się wkopałeś, na serwerze zabronione jest nawet posiadanie na komputerze niedozwolonych modyfikacji. Obecnie x-raya można używać w netherze do szukania netherytu. Powinieneś zostać za to ukarany. 

Edytowane przez D4rkness_

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, D4rkness_ napisał:

Co do zwrócenia zwierząt to niestety jestem na nie. Na screenie zrobionym, gdy krowa była nie ma daty, która jest wymagana. 

Odnośnie x-raya to niestety sam się wkopałeś, na serwerze zabronione jest nawet posiadanie na komputerze niedozwolonych modyfikacji. Obecnie x-raya można używać w netherze do szukania netherytu. Powinieneś zostać za to ukarany. 

a jeśli usunę tego xraya i jakiś dowód wyślę  a co do tych zwierząt to już napisałem że zamknięty temat gdyż to po prostu u mnie krowy nie pokazywało ale zrestartowałem mc i już jest ok.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _Raccoon_ napisał:

a jeśli usunę tego xraya i jakiś dowód wyślę

Według mnie nie było by to sprawiedliwe względem innym graczy którzy zostali zbanowani za posiadanie x-raya w TXT czy Modach, ale to już zależy od zarządu co z tym zrobią. 

 

Edit

@_Raccoon_, ale tak jak wspomniałem byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do innych graczy. 

Edytowane przez D4rkness_

   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, D4rkness_ napisał:

Według mnie nie było by to sprawiedliwe względem innym graczy którzy zostali zbanowani za posiadanie x-raya w TXT czy Modach, ale to już zależy od zarządu co z tym zrobią. 

Skoro można kopać z xrayem tylko netherite  To cały netherite który mam kupiłem i żadnego nie wykopałem więc nie dużo by mi dał ten XRay. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...