Skocz do zawartości

Bug z krowami


StopekLeo
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram od 2 dni na serwerze i jest świetny, ale jest jeden bug, a mianowicie chodzi o krowy. Wczoraj zakupiłem dwie krowy na targu. Dziś po przerwie grania wchodzę i krów już nie ma, zniknęły, drzwi i furtki były pozamykane więc nie ma opcji, że ktoś je zabił. Chciałbym by ten problem został rozwiązany, bo jednak to dla początkujących graczy wiele znaczy. Bug zniechęcił mnie do grania na tym serwerze.

Pozdrawiam.

  • Thinking 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz screenshota swoich krów? Jak nie, to masz po zwierzętach XD

Znikanie zwierząt na tym serwerze jest normalne i musisz zawsze mieć ich screena.

Nikt tego nie umie naprawić, więc do odrzucenia.

Pozdrawiam

 

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Z tego co pamiętam to kwestia maszyny, gdy Graczy przybywa, maszyna się "zapełnia" i żeby utrzymać dobrą jakość, usuwa byty z serwera o niższym priorytecie. Oczywiście usuwa, nie znaczy, że zabija - one w bazie danych wciąż istnieją, lecz w grze ich nie po prostu nie ma.

 

Nie wiem, czy jest jakieś rozwiązanie, które nie będzie kosztowało majątku bo jak wiadomo nasz serwer nie może być porównywany do innych, popularnych serwów, ponieważ one prezentują się w innej formie, mają sekcje, oddzielne serwery, a przede wszystkim działają stricte pod pay2win. Tutaj Właściciel nie zamierza wykorzystywać serwera jako sposób na pozyskiwanie pieniędzy, a jeśli jakieś uzbiera to na nową maszynę, a jak wiadomo tutaj tylko pieniądze można zdobyć kupując 5 rzeczy w sklepie za grosze.

 

Wydaje mi się, że jak dasz logi z zakupu z targu to możliwe, że oddadzą Ci te krówki, ale ja nic nie obiecuja

Edytowane przez Bvcha
  • Thinking 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@StopekLeo Posiadasz jakiekolwiek dowody? Jeśli tak to proszę wstaw jej tutaj. 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...