Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Kosiereek


Kosierski

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  Kosiereek
Nick Administratora, który banował: Kaelus_
Długość bana: Teraz pokazuje 2dni i 3 godziny, ale pewnie 3d.
Kiedy to się stało? : 23.09.2020 Chyba koło 20:00
Opis sytuacji: Witam wszystkich czytających te odwołanie. W sumie nie wiem co się stało, wbiłem na serwer i jak chciałem coś napisać

to mi pokazało, że zostałem wyciszony na ileś tam dni i godzin a kompletnie nie wiedziałem za co. 
Screen bana: https://imgur.com/LJkL09a <-- screen shot z dzisiejszego dnia, bo wczoraj już było za późno na pisanie odwołania.

  • Haha 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to podobno za pisanie Zadymany czy jakoś tak, od kogoś to słyszałem, że dostałeś za to. Nie chce nic mówić drogiej administracji ale „y” znajduje się obok „u”  i można to bardzo łatwo nacisnąć przez przypadek. Kompletnie bez sensu jest karanie za to tak długim banem, chyba, że ktoś to robić celowo kilka razy to tak. Ogólnie to jestem raczej za przyjęciem odwołania.

  • Haha 1

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KKirito napisał:

Nie chce nic mówić drogiej administracji ale „y” znajduje się obok „u”  i można to bardzo łatwo nacisnąć przez przypadek.

Nie chcę nic mówić drogiemu graczowi ale często niektórzy gracze robią to celowo. Byłeś w Administracji, więc powinieneś widzieć też to z tej perspektywy. Nie każdy gracz jest święty.

 

Co do mute, nie wiem co się dokładnie stało, ale że nie wykazujesz się negatywnym zachowaniem tak często, to jestem za skróceniem kary.

  • Haha 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nabdia napisał:

EGHEM @Kaelus chces coś powiedzieć XD

Kosierek miałeś farta bo ja miałam mute za to na 5 dni ❤️ i dowiedziałam się po 12 godzinach za co ona wgl jest 

😘

 

 

22 godziny temu, KKirito napisał:

Nie chce nic mówić drogiej administracji ale „y” znajduje się obok „u”  i można to bardzo łatwo nacisnąć przez przypadek

Nie chcę Ci nić mówić drogi KKirito, ale trzeba uważać na to co się pisze, ponieważ czasami jedna literka może bardzo dużo zmienić.

Jest wiele takich słów, przy których jeżeli się 'pomylisz'  to dostaniesz upomnienie (np. krowa).

 

 

Niestety wydaje mi się, że w tym przypadku nie był to przypadek, lecz celowe działanie mające na celu znieważenie naszego Moderatora.

Oczywiście decyzję co do kary zostawiam komuś innemu, ale jak dla mnie wciąż była słuszna, trzeba uważać na to co się pisze. 😕 

cute dog GIFadorable dog GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...