Skocz do zawartości

PVP logout


HreniOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: HreniOfficial
Miejsce występowania bugu: MC
Opis problemu: Podczas pvp gdy jakiś gracz jest w walce może tak o, gdy ma 2 serca wyjść z severa i nie ginie. Podczas walki razem z _Lolzik_ zmarnowaliśmy razem 6 koxów + poł seta.

Pisaliśmy na pomocy, ale administracja miała to w dupie i odpisywała, że nie dostaniemy jego itemów. Potem pisałem na pomocy, żeby chociaż nasze itemy oddali to ktoś z pomocy pisał ze jest potrzebny ss, gdy powiedziałem ze mam, odpowiedział ze ss to nie jest dowód.

Oczekuje rekompensaty za ten błąd w postaci straconych przedmiotów.


Dodatkowe SS'y: 

Przedmioty: https://imgur.com/a/6MGS4Uh

 

Edytowane przez HreniOfficial
  • Superka 2

23213123.png

1111ww.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, zmarnowaliśmy 6 koxów na walke z "slime123" duzo potek i refy. Później jeszcze kolegów zawołał jak nie było go na serwerze. Ogólnie to nie polecam się z nim klepać bo nie ma honoru

Edytowane przez Lolziczek
tak o
  • Superka 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do odrzucenia. Gracz po określonej ilości sekund może się wylogować i zostanie w tym samym miejscu do momentu zalogowania się, więc można na niego poczekać. A jeżeli chodzi o honor to @Lolziczek 2vs1 a później, że przeciwnik honoru nie ma? Naprawdę? 

  • Haha 2
  • Wrr 1

Odkąd zostałem Profesorem, życie stało się piękniejsze.

❤️❤️❤️

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nerdy napisał:

Moim zdaniem do odrzucenia. Gracz po określonej ilości sekund może się wylogować i zostanie w tym samym miejscu do momentu zalogowania się, więc można na niego poczekać. A jeżeli chodzi o honor to @Lolziczek 2vs1 a później, że przeciwnik honoru nie ma? Naprawdę? 

Naucz się czytać ze zrozumieniem albo w ogóle czytać, bo piszesz bzdury gościu.

Na serwerze nie ma nic takiego jak "po określonej liczbie sekund" tylko po uderzeniu może wyjść z serwera nie ginąc, a na czacie jest napisane "Gracz wyszedł podczas walki"

23213123.png

1111ww.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zaakceptowaniem.

W dniu 22.08.2020 o 04:09, Nerdy napisał:

zostanie w tym samym miejscu do momentu zalogowania się, więc można na niego poczekać.

Ja z kolegą na takiego delikwenta czekałem 7h i co? Nie zalogował się. Był to jeszcze lepszy przypadek bo mój kolega tepnął do niego bo miał kupić koxy. Itów administracja nie oddała. Nie dostał nawet za to bana, ponieważ administracja zbanowała go za mk. 400k poszło tak o.

 

21 godzin temu, TheWarrior_DK napisał:

X D ja z @Kreatywny cie biliśmy poczym ty uciekłeś 80 perełkami a z "Honorem slajma" to sie nie zgodze sam nie masz honoru bo sie cykasz 2v1 a sam tak robisz do ODRZUCENIA

Tak jak napisał Pabl0o to nic nie wnosi do wypowiedzi. Wątpię, że HreniOfficial by uciekał perełkami aby zlogać, prędzej bym uwieżył, że taktyczna perła aby zjeść refa/koxa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 09:23, ZOORtheKID napisał:

 

 

Tak jak napisał Pabl0o to nic nie wnosi do wypowiedzi. Wątpię, że HreniOfficial by uciekał perełkami aby zlogać, prędzej bym uwieżył, że taktyczna perła aby zjeść refa/koxa

Oj  nie byczq -1 kreatywny potwierdzi że zlogal albo tam wpisal /warp s po prostu @HreniOfficial TO ez ktory nie umie sie bic nie liż mu 4 liter pls a to jest do odrzucenia

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...