Skocz do zawartości

Voucher za topke


Sadi37

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sadi37
Miejsce występowania bugu: Serwer
Opis problemu: Pare dni temu kupiłem voucher od gracza MsKreto17 na kolor nicku, który dostał go za topke na poprzedniej edycji. Dziś zakończył mi się mój nick więc chciałem użyć kod i wyskakuje, że voucher jest już zużyty. Od razu dopiszę- To nie jest ten sam voucher o którym pisałem w innym temacie! Kupiłem dwa kody od dwóch różnych graczy!

Tak więc prosiłbym o wyjaśnienia.

Voucher który sam zużyłem od Kosciuszkitorun: VN94WPPA

Voucher który kupiłem od MsKreto17 zużyte, teoretycznie nie używany przez nikogo: TWC4VZ0B
Dodatkowe SS'y [niewymagane]: 

Logi z dzisiaj:


[00:35:26] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Siemka, pamiętasz kod który mi sprzedałeś na kolor nicku?
[00:35:35] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Bo chciałem go użyć i wychodzi że zużyty
[00:35:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [MsKreto17 -> Ja] jak to
[00:36:07] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] No tak mi wyskakuje, że zużyty ;v
[00:36:13] [Render thread/INFO]: [CHAT] [MsKreto17 -> Ja] nie mozliwe
[00:36:52] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Spisuje kod z jajka tego
[00:36:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Które mi dałeś
[00:37:04] [Render thread/INFO]: [CHAT] [MsKreto17 -> Ja] moze jakis lag
[00:41:07] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Nie lag, bo kilka razy próbowałem ;v
[00:41:16] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] I nie wyskakuje że jest nieprawidłowy, tylko że zużyty
[00:41:16] [Render thread/INFO]: [CHAT] [MsKreto17 -> Ja] nie mozliwe
[00:41:26] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Możesz spróbować wpisać /voucher TWC4VZ0B
[00:42:05] [Render thread/INFO]: [CHAT] [MsKreto17 -> Ja] fajtycznie ale ja nie uzwalem
[00:42:14] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] A od kogo kupiłeś? ;v
[00:42:33] [Render thread/INFO]: [CHAT] [MsKreto17 -> Ja] ja dostalem z tamtej edycji za topke
[00:42:49] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> MsKreto17] Okej, no to zgłoszę to na forum ;v

 

  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tutaj nie ma żadnego bugu ponieważ osobiście przekazywałem ten kod do @MsKreto17 może został zużyty?!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może przypadkiem dwie osoby dostały ten sam kod? Ja podałem oby dwa kody, na 99,9% ten pierwszy zużyłem w zły sposób i mi nie nadało, jednak tego drugiego nie używałem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi @Sadi37 ale otrzymałeś wykorzystany kod przez innego gracza.

--> https://imgur.com/a/qOA8JmR

 

  • Superka 1
  • Sad 1

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, wyjaśnie to już z graczem MsKreto17, albo na serwerze albo przez forum odpowiedni dział. Tak więc to już można zamknąć, bo to jednak nie bug a oszustwo ;v

  • Przytulas 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...