Skocz do zawartości

Vouchery


Sadi37

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sadi37
Miejsce występowania bugu: Serwer
Opis problemu: Kończy mi się kolorowy nick, który zakupiłem na poprzedniej edycji w formie vouchera o ile dobrze pamiętam. Na obecnej edycji zakupiłem vouchery od graczy i dziś chciałem taki wykorzystać, voucher został zużyty a ważność nicku nie została przedłużona. Nigdzie nie znalazłem informacji, że voucher nie zadziała, jeżeli posiadam już takową usługę. Zawsze na czacie, gdy administrator podawał jakiś voucher to dopisywał, żeby gracze którzy mają już usługę nie wpisywali go, jednak nie widziałem nigdy informacji dlaczego i zawsze myślałem, że trzeba po prostu dać innym szanse. 

Tak więc wnioskuje o przedłużenie mi ważności kolorowego nicku o 15 dni, ewentualnie o przywrócenie ważności vouchera którego używałem.
Dodatkowe SS'y [niewymagane]: --

 

[18:31:20] [Render thread/INFO]: [CHAT]  Kolorowy nick: do 2020.7.12 Targ:  posiadasz Online: 156 minut

[18:31:37] [Render thread/INFO]: [CHAT] [RC] Gracz  Sadi37 zakupil mozliwosc zmiany koloru nicku na chacie! Dziekujemy!

 

[00:51:40] [Render thread/INFO]: [CHAT]  Kolorowy nick: do 2020.7.12 Targ:  posiadasz Online: 7 minut

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, TheWarrior_DK napisał:

za zwróceniem. @Sadi37 przyjacielu rób SS logów bo może to są nie prawdziwe?

Przecież logi to tekst w notatniku, można je najpierw przerobić i dopiero zrobić zdjęcie, więc co za różnica? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usługi z voucherów nie przechodzą na następną edycje.

Odrzucam 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...