Skocz do zawartości

25. punkt regulaminu


JanuszKorwin

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór zgłaszania bugów:

 

 
Nick na serwerze: J_Korwin_Mikke
Miejsce występowania bugu: Regulamin na spawnie.
Opis problemu: Nie jest to bug, ale nie znalazłem odpowiedniego miejsca na tego typu problem, jeśli takie jest to proszę o przeniesienie posta. Administacja na serwerze niestety nie jest w stanie wytłumaczyć mi tego punktu regulaminu (przynajmniej ta która była koło 18 na serwerze). 25. punkt regulaminu mówi o "Zakazie powoływania się na administrację". Według słownika PWN powoływać się, oznacza «odwołać się do jakiegoś autorytetu w celu poparcia swojej tezy, opinii lub prośby». No i teraz przykładowa sytuacja: Zainstalowałem modyfikację na którą pozwolił mi administrator/moderator, ale nagle przyłapuje mnie z nią inny administrator, który mówi, że ta modyfikacja jest niedozwolona i dostanę bana. I teraz według tego punktu regulaminu, nie mogę się powołać na tego pierwszego administratora który dał mi pozwolenie na taką modyfikację, a on sam może się tego wyprzeć, w rezultacie czego ja dostaję bana. Uważam, ten punkt jest niejasny. Oczywiście owy zapis może mieć całkowicie inne zastosowanie, a mnie w razie pomyłki proszę poprawcie, pozdrawiam.
 

 

Edytowane przez JanuszKorwin
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Powoływanie się na Administracje jest wtedy, gdy Gracz próbuje w ten sposób oszukać Gracza lub osiągnąć jakieś zyski, np. Gracz x pisze do Gracza y, że Smod jest jego bratem i ma mu przelać pieniądze bo inaczej dostanie bana. Fakt, pisanie rzeczy typu "zientek mi powiedział ..." również można uznać za powoływanie się, ale tylko wtedy, gdy administrator nie wyraził jasnej zgody na powielanie jego słów.

 

Zazwyczaj punkt ten jest unikany, bo takie sytuacje zdarzają się rzadko.

Pozdrawiam. 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...