Skocz do zawartości

Parkour


jestempierfszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:TheWarrior_DK
Miejsce występowania bugu: /warp parkour/serwer
Opis problemu: czasami jest taki bug że jak spadniesz nie tepa cie na checktpoint i możesz iść na hard
Dodatkowe SS'y [niewymagane]:

2020-06-24_18.34.37.png

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bug. Ktoś nie rozpoczął poziomu easy tylko wyszedł sobie bokiem od razu na hard. Myślę, że to specjalne udogodnienie dla graczy od administracji. Bo po co drabinka na hard? 🙂 Nie każdemu chce się przechodzić cały parkour więc idzie wbijać topkę na hard 😄  Oczywiście według mnie to specjalne udogodnienie 😜

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ZOORtheKID napisał:

To nie jest bug. Ktoś nie rozpoczął poziomu easy tylko wyszedł sobie bokiem od razu na hard. Myślę, że to specjalne udogodnienie dla graczy od administracji. Bo po co drabinka na hard? 🙂 Nie każdemu chce się przechodzić cały parkour więc idzie wbijać topkę na hard 😄  Oczywiście według mnie to specjalne udogodnienie 😜

nie prawda jak pozniej pojdziesz tez mi sie zdarzyło ale tak też działa 😄

 

Edytowane przez TheWarrior_DK

ᶻᵘʰⁿ ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ ᵐᵒᵛᵉᵐᵉⁿᵗ

519595700_preview_tumblr_ni9ggjoV0u1u2fzp4o1_500.gif.91540788905f8994a55589de3c891b8a.gif
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOORtheKID +1

To nie bug, tak jest specjalnie - nawet dla Ciebie sprawdziłem i w żadnym przypadku nie wystąpił bug, który opisywałeś [testowałem na hardzie], może masz lagi?

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

płytka rozpoczynająca dany poziom to nie checkpoint, więc nie tepa on z powrotem, gdy spadniesz.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...