Skocz do zawartości

Blokowanie Skrzyni


Sadi37

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sadi37
Miejsce występowania bugu: Działka
Opis problemu: Dodawałem graczy na działkę do pomocy, więc poblokowałem skrzynie komendą. Po wszystkim usunąłem graczy i chciałem odblokować skrzynie, podchodziłem do nich i wpisywałem komendę aby odblokować i wtedy pobierało mi klucz. Jednak miałem w ekwipunku kilka kluczy i pobierało mi je prawdopodobnie losowo. Teraz posiadam klucz do skrzyni, którą już odblokowałem i mogę otwierać bez niego.

Większość wartościowych rzeczy jak beacony i głowy wrzucałem do shulkerboxów i nie pamiętam co było w tych zablokowanych, więc proszę o odblokowanie lub dorobienie klucza do skrzyń o numerach:

D8D3PJA50L, BK6W4U90TD, AE05RH805I
Dodatkowe SS'y [niewymagane]:

 

Poprzedni temat: 

 

 

Nie da się jej zniszczyć, przy próbie wyskakuje komunikat: RnZohuJ.png

 

A gdy wpisuje skrzynka odblokuj, wyskakuje komunikat na którym jest dokładnie napisane, że mogę usunąć skrzynke razem z zawartością: ZTVoQVO.png

 

Tak więc nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek ze skrzynią, ponieważ jak już pisałem wyżej, nie wiem co w nich jest, więc nie będę jej niszczył.

 

 

Edytowane przez Sadi37
Poprawa ss
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wydaje mi się, że się nie zrozumieliśmy, dlatego proszę o wiadomość prywatną do mnie w celu ustalenia terminu spotkania na serwerowym TS3 (ts.realcraft.pl), aby rozwiązać tę sprawę.

Pozdrawiam.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Sprawa wyjaśniona, temat zamykam

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...