Skocz do zawartości

Blokowanie Skrzyni


Sadi37

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sadi37
Miejsce występowania bugu: Działka
Opis problemu: Dodawałem graczy na działkę do pomocy, więc poblokowałem skrzynie komendą. Po wszystkim usunąłem graczy i chciałem odblokować skrzynie, podchodziłem do nich i wpisywałem komendę aby odblokować i wtedy pobierało mi klucz. Jednak miałem w ekwipunku kilka kluczy i pobierało mi je prawdopodobnie losowo. Teraz posiadam klucz do skrzyni, którą już odblokowałem i mogę otwierać bez niego.

Większość wartościowych rzeczy jak beacony i głowy wrzucałem do shulkerboxów i nie pamiętam co było w tych zablokowanych, więc proszę o odblokowanie lub dorobienie klucza do skrzyń o numerach:

D8D3PJA50L, BK6W4U90TD, AE05RH805I
Dodatkowe SS'y [niewymagane]: 

Przykładowy klucz który mam, stoję na tej skrzynce

Fu0FFuB.png

 

Otwieram ją bez użycia klucza, bo jest odblokowana.

nN3FUVK.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli, są to kody do kluczy skrzynek na działce np. kolegi? Neutral

Edytowane przez Michotek123
Neutral

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michotek123 napisał:

A co jeśli, są to kody do kluczy skrzynek na działce np. kolegi?

 I na kiego się tu wypowiadasz, nikt nie prosił. 

 

Twoja wypowiedź nic nie wnosi do zgłoszenia! Otrzymujesz 5% za offtopic. //Giecio

Edytowane przez Giecio
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość radzę otwierać takie skrzynki pojedyńczo, żeby nic nie miało prawa się pomylić... (szczególnie, gdy jest to duża ilość skrzynek). Na daną chwilę jestem za "dorobieniem" klucza 🙂 

1698233994_ezgif.com-gif-maker(1).gif.28e8b1d60ad735cacd106687cdb0748a.gifezgif.com-gif-maker.gif.bdd7693358f0907062dba116f1631cd7.gif

17.01.2021💔

200 §3 kk Dz.U.2020.1444

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 23:12, Lukaszenko69 napisał:

Na przyszłość radzę otwierać takie skrzynki pojedyńczo, żeby nic nie miało prawa się pomylić... (szczególnie, gdy jest to duża ilość skrzynek). Na daną chwilę jestem za "dorobieniem" klucza 🙂 

No co ty nie powiesz, żeby w przyszłości już tak nie robić..

Przestańcie się tu wypowiadać, mam gdzieś te wasze opinie i żałosne pytania. To nie jest propozycja, która wymaga abyście wyrażali swoje zdanie, tylko bug serwera, w którym administratorzy decydują co robić.

 

W dniu 27.05.2020 o 21:24, Sadi37 napisał:

Twoja wypowiedź nic nie wnosi do zgłoszenia! Otrzymujesz 5% za offtopic. //Giecio

 

A ich wypowiedzi co wprowadzają? Że są za tym aby mi oddać rzecz, która mi zniknęła w postaci bugu...

Gdy bankomat nie wyda Ci pieniędzy a pobierze z konta, to też piszesz na forum aby ludzie pisali swoje opinie, że to błąd banku i muszą Ci oddać? Nie, piszesz reklamacje do działu reklamacji w banku i tam osoba z uprawnieniami decyduje, czy był to błąd, czy próbujesz ich oszukać. 

 

Ogólnie paranoją jest, że gracze mają dostęp do tego działu. Powinien mieć do tego dostęp tylko administrator, a gracze powinni widzieć tylko swoje zgłoszenia. Chociaż w sumie patrząc, że gdy chciałem zgłosić poważnego buga, który mógł znacząco wpłynąć na gospodarkę i poinformowałem o tym administracje na serwerze, otrzymałem odpowiedź aby napisać na forum w tym dziale. W dziale, do którego każdy ma dostęp miałem opisać poważny błąd. Zero wyobraźni, myślenie zero-jedynkowe. Jest dział zgłoszenia bugów, to nie patrząc na nic, odesłać go do działu i niech powie błąd publicznie, a samemu wrócić do odpowiadania na pytania 11 latków gdzie mogą pracować jako górnik, zamiast się zainteresować i napisać go w swoim dziale (domyślam się że taki macie).  Oczywiście dodam, że nie mam na myśli wszystkich, bo w końcu trafiłem na administratora który wziął to co mówię na poważnie i bezpośrednio do niego przekazałem sprawę. 

 

Edytowane przez Sadi37
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Przecież zawsze można usunąć skrzynkę i ją od nowa zablokować

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym pamiętał co w nich się znajduje to bym tak zrobił. Jednak jak już mówiłem, dodawałem graczy i na szybko wkładałem do tych skrzynek. Większość wartościowych rzeczy dałem do shulkerboxow, jednak nie wiem czy czegoś przypadkiem nie dałem dałem do skrzynki zwykłej. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

ale to nie ma znaczenia, czy pamiętasz czy nie. Skoro ci się tak zbugowały skrzynki - zniszcz je,  ich zawartość nie zniknie, a problem ze skrzynkami ustąpi.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...