Skocz do zawartości

Bug związany z automatyczna farma ( nie tą serwerowa, tylko Redstone)


Shoguniarz_PL
Wiadomość dodana przez Gangsta_

Otrzymałeś 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Shoguniarz_PL
Miejsce występowania bugu: na mojej działce, dokładnie w piwnicy podczas budowy farmy trzciny
Opis problemu: siemka, pojawił mi się taki problem, budowałem sobie pod moja działką automatyczna farmę Redstone na bazie pistonów i observerów. farma ma charakter modułowy, wiec można ja rozszerzać w każdym kierunku. na początku budowy nie było żadnego problemu zrobiłem jeden poziom, bazę całej farmy. wszytko działało bez zarzutu. kiedy zabrałem się za budowę drugiego poziomu zaczęły się problemy. jak to bywa przy budowę czasami trzeba iść po jakiś materiał który się skończy, dlatego żeby było szybciej korzystałem z komendy /p h żeby się cofnać przed swoją działkę i następnie /home które miałem ustawione pod działka gdzie budowałem. po pierwszym przeniesieniu i powrocie zniknęło mi 16 pistonów oraz pare klocków dirt'a. w tym momencie się trochę zdziwiłem. napisałem do Wolosq_(mam nadzieje że nie pomyliłem się w nicku moda) czy jest jakiś limit pistonów, rozmowa była bardzo miła wyjaśnił mi gdzie co mogę sprawdzić o limitach, no i żadnego nie było. odpowiedziałem, że bede jeszcze pisał jak coś się będzie jeszcze dalej psuło. zabrałem się za naprawianie i budowę dalej drugiego poziomu farmy, znów zabrakło jakiegoś surowca, komenda /p h i /home z powrotem na dół. i to samo, na szczęście pistony zostały, ale zniknął prawie stak ustawionego dirt'a i woda rozlała się po całym systemie Redstone i trochę zrobiła bałaganu. napisałem znów do moda, że dalej się to dzieje i polecił mi napisać tu na forum o problemie. obecnie farma stoi tak jak była po drugiej awarii tylko zebrałem rozlaną wodę i trzcinę. Licze że jakoś rozwiążemy ten problem, bo chciałbym jednak korzystać z tej farmy. 

 

Pzdr Shoguniarz_PL

Edytowane przez Shoguniarz_PL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Prawdopodobnie tworzyłeś tę farmę w momencie ataku DDos na nasz serwer, co mogło powodować takie problemy.

Jeżeli teraz problem nie występuje - wyżej wymieniona przyczyna mogłaby być faktycznie tą prawidłową^

 

Jeśli nie - to sprawdzimy to i zweryfikujemy, jednak patrząc na to, że tylko Ty to zgłosiłeś, mógł to być jednostkowy przypadek, którego nikt nie mógł przewidzieć, a sam się pojawił i znikł.

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...