Skocz do zawartości

Znikanie wagoników


Sadi37

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sadi37
Miejsce występowania bugu: Surowcowa
Opis problemu: Na mapie surowcowej znalazłem wędrownego handlarza który sprzedawał wiadro z rozdymką, której głowa jest obecnie dużo warta. Chciałem go przetransportować w bezpieczne miejsce wagonikiem, wykopałem tunel, wsadziłem go do wagonika i zaczął jechać, nastąpiło czyszczenie wyrzuconych przedmiotów i wagon zniknął, wrzucając handlarza w ścianę i go dusząc. Tak więc zgłaszam, że wagony nie powinny być usuwane przez skrypt czyszczący.
Dodatkowe SS'y [niewymagane]: ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wagony są czyszczone od kiedy pamiętam na serwerze i wiele razy w propozycjach były prośbę o zmianę.
Wpływa to także na to, iż niektórzy wykorzystują wagoniki do omijania systemu Anty-AFK. 
Wydaje mi się, że nie jest to błąd, lecz zamierzony efekt. 
Z mojej strony proponuję Ci dobrze uargumentowaną propozycję zmiany, ale też nie wiem czy Ci się powiedzie, ponieważ wielu przed Tobą próbowało 😄

ps .Jeśli znajdziesz kolejnego, zrób szerszy tunel. 🙂

Edytowane przez Srutulelku
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

To nie jest błąd ani żaden bug jest to zrobione celowo żeby gracze nie wykorzystywali tego do Omijania Sytemu Anty-Afk.

Odrzucam

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zostało odrzucone!

 

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...