Skocz do zawartości

HISTORYJKA


addnotacja_

Rekomendowane odpowiedzi

CAŁA HISTORIA OD POCZĄTKU

Był sobie pies, który wabił się Tadeusz. Tadeusz był bardzo wiernym i lojalnym psem, lecz pewnego dnia zerwał się z łańcucha i potrącił go samochód, ale skubany przeżył. Został ministrantem, lecz był ateistą, więc zrezygnował i popadł w alkoholizm. Z nałogu wyciągnął go miły Pan z wąsem, który go adoptował i sprzedał w sklepie mięsnym, ten sklep wyróżniał się, swoim okrutnym traktowaniem zwierząt. Tadeuszowi bardzo to się nie spodobało i postanowił wszystkie je adoptować. Tadeusz był bardzo szczęśliwy, bo miał duże zęby, które pomagały mu w zjadaniu psów, niestety podczas posiłku dwa mu się złamały dlatego poszedł do dentysty i zrobił sobie złote zęby. Następnie poleciał do chin, żeby spróbować jakże pysznego nietoperza. Nie był to dobry pomysł ponieważ złapał koronavirusa, którego nie można się pozbyć, więc postanowił zjeść drugiego nietoperza. Później wrócił do Włoch i rozniósł go tam. Włosi byli faworyzowani przez @Kaelus i wtedy @Bvcha. Poszedł szukać węży w łazience. Znalazł i postanowił go zjeść, następnie pojechał do szpitala. Przeżył, zjadł lody truskawkowe, które były zatrute trutką, ale na szczęście mu nie zaszkodziły więc poszedł i kupił sobie kota, który zmarł mu po 5 dniach bo był z hodowli, bo kot był chory na wścieklizne, który był upośledzony, ale tak naprawdę nie był to lis tylko nietoperz, który zaraził się COVID 19 jedząc włoski makaron, który był przeterminowany, więc postanowił kupić, która była niedobra. Postanowił do Azji i kupić sushi. Przeszkodził mu zając, który zaoferował mu prace na wysokościach, ale miał lęk wysokości, więc spadł. Złamał sobie kończyny ale zaczął się turlać do szpitala, jednak po drodze spotkał starszego pana z bródką, który postanowił mu pomóc przejść przez drogę, lecz starszego pana przejechała ciężarówka, więc nie żył. Pies podszedł do pana, który jednak żył i pies wziął telefon od pana i zadzwonił po taxi, aby dojechać do domu. Kiedy dotarł do domu zauważył na trawniku krowę. Krowa była pomarańczowa, ponieważ zjadła za dużo pomarańczowej farby xD następnie zrobiło jej się niedobrze, więc postanowiła pójść do lekarza, ale ni przyjęli jej ponieważ są koronaferie, więc postanowiła zgłosić się na SOR, musiała długo czekać na przyjęcie, ponieważ w szpitalu nie było prądu i spadła z drugiego piętra ale całe szczęście uratował ją lekarz, który był że lekarz ma protezę na nodze i nie zdążył do kolejnego pacjenta. Nie przeszkodziło to jednak w, który był świeżo po operacji. Kroplówkę i pielęgniarka dostarczyła ją nagle do sali wbiegł kot, który podrapał pielęgniarkę a ona postanowiła wyrzucić go przez okno i wtedy kot jeszcze raz wykorzystał jedno ze swoich 7 żyć, a potem zabił pielęgniarkę. Zakrwawiony kot postanowił wielkiego pieca hutniczego, który znajdował się, do której było się bardzo ciężko dostać. Gdy kot schodził ze schodów skoczył z 10 metrów i spadł na 4 łapy. Nic mu się nie stało, ponieważ skoczył na niezawodne 4 łapy? i zaczął wydawać dźwięki, które wzywały koty demony, które miały za zadanie zabić wszystkich wrogów za pomocą bvcha, a moc dawała mu miałknięcie o głosie samolotu, które było strasznie ciche i zaniepokoiło kilka osób, które schowały się pod fotelami, znaleźli tam stare gumy do żucia i przykleiły im się one do ręki i czułem, że zaraz puszczę pawia, ale na szczęście nic się nie wydarzyło. Następnie zobaczyłem jak PWWP próbuje skoczyć z krawężnika i ludzie zaniepokojeni krzyczeli PWWP nie rób tegoooo! Ja to transmitowałem na żywo na YouTube a live był pod tytułem właściciel najlepszego serwera minecraft próbuje skakać! Widzowie pisali komentarze, które brzmiały: ,,Nareszcie to zrobi!" ,,Tytuł powinien brzmieć: Ten co kupił słabą maszynę próbuję skakać EDIT: Dzięki za 10000 like" i najśmieszniejszy komentarz wg zarządu serwera realcraft brzmaił: "Mam dużego fiata". Następnie PWWP chciał skoczyć ale się wahał, w końcu PWWP wpadł do rzeki pełnej pieniędzy, lecz pieniądze spłynęły do morza, chciał je uratować, ale uznał że pieniądze z svipów i vipów wystarczą i wrócił do swojego domu, następnie zobaczył oferte na olx z passatem b5 a potem zadzwonił do pana z ofertą passata, aby lecz Niemiec by się popłakał, więc jednak nie mógł kupić passata to  postanowił, więc postanowił wejść na olx. Znalazł tam ofertę idealną czyli osobę mieszkającą samemu, która jest homoseksualna i ma 13 malych dzieci w piwnicy, ktore że nigdy nie wrócą do domu, więc zaczęły walczyć o przetrwanie i zaczęły jeść surowe ziemniaki, po czym dostały Wysokiej gorączki i trafiły do szpitala ze jedno dziecko jest chore na heteroseksualizm, wiec postanowił rozciąć mu brzuch i wsypać tam mleko w proszku, aby zrobić płatki z mlekiem, bo był głodny, ale nie chciało mu się gotowac mleka i zalać nim płatki ❤️, więc zjadł sobie frytki, ale frytki były surowe i musiał je zwymiotować do toalety, ale jako iż nie miał toalety to musiał je wydalić przez okno, które wyleciało z ramy i zabrało ze sobą tego człowieka i spadł na przechodzącego strażaka Gangste a gangsta krzyknął "Pokiełbasiło Cię ziomuś?", a  PWWP odpowiedział: Tak i zakał kolejne pytanie: ,,PWWP kiedy event?". A PWWP odpowiedział: "Nigdy, ponieważ cały czas narzekacie na eventy" na co gracze jednogłośnie odpowiedzieli PWWP Co ty gadasz ziomuś... Dawaj jakiś evencik... Gdy PWWP to usłyszał zbanował wszystkich graczy proszących o event z powodu "Pokiełbasiło was i poszedł zjeść kiełbasę". Gdy jadł se kiełbasę, z pod stołu wyskoczył gangsta i znowu zadał pytanie ,,Pokiełbasiło cię ziomuś?" i też zjadł kiełbasę bo nikt mu nie odpowiedział i poszedł do auta i przejechał małego jeżyka po czym szybko wyskoczył z auta krzycząc : "Kurrrdeee ziomuś pokiełbasiło Cie?! Gdzie mi tu wyskakujesz!" Jeżyk nie odpowiedział bo nie żył, nagle z lasu wybiegło stado jeżyków i okrążyło auto i gangsta się przestraszył i zaczął uciekać, kiedy nagle z lasu wyskoczył szybki miś i zaczął go gonić tak długo aż Miś powiedział: "Gangsta stój! To ja papaniosq przebrany za misia!". A miś kłamał, tak naprawdę chciał go zjeść. Po konsumpcji Gangsty, miś poszedł do lasu po czym znalazł resztę swojej rodziny, położyli się do nory, gdzie następnie zrobili obiadokolacje, po czym udali się do kościoła na mszę za winiarnie, niestety po mszy dowiedzieli się ze winiarnia jest zdrowa, żyje i bawi się dobrze w klubie z Kaelusem, który po kilku minutach stwierdził, że wraca do domu, ponieważ bawił się w nim bardzo przednio. W domu zrobił sobie ciepłą herbatę, a następnie oblał się nią i poparzył sobie nogi, pojechał szybko do szpitala, gdzie powiedzieli mu że to jest sen i musi wydostać się do rzeczywistości. Wtedy się obudził i poszedł do lustra i zobaczył, że zamienił się w gumisia i zjadł żelki Haribo, bo stwierdził, że w nich jest Magda Gessler, która tłucze talerze i przeklina jak Zbigniew Stonoga, następnie poszedł spać w bitej śmietanie. Po 4h się obudził i postanowił wrócic do klubu poszukać winiarry, która piję barszcz czerwony "Winiary" w klubie, gdzie spotkał swojego starego znajomego. Zaczeli pić whisky. Po jednej szklance whisky z colą w proporcjach 20/80 upili się niemiłosiernie poszli spać, a gdy się obudzili mieli niemiłosiernego kaca, który ich wykończył, chcieli pójść do sklepu, ale niestety nie mogli się ruszyć z powodu uporczywego bólu głowy. Wzięli tabletki na ból i spróbowali jeszcze raz wstać z łóżka, gdy nagle przypomnieli sobie o tym, że postanowili do końca sezonu wbić diamenta w lidze legend, a mieli dopiero p4. Zatem niezwłocznie pobiegli do komputerów i zaczęli grać w minecrafta, po czym weszli na serwer realcraft i zaczęli spamić reklamami innych serwerów mc. Otrzymali permanentnego bana i przyszli na TS3 kłócić się niemiłosiernie w sprawie swojej nieobecności w administracji, lecz zostali odesłani z kwitkiem. Potem napisali skargę na forum na nowego headadmina którym został Kazociak no i zostala zbanowana za rżnięcie z siebie głupa i postanowiła sobie, że od dziś będzie trollem serwa takim jakim jest screamking1337, więc poszła  zrobić wiadomą czynność na stół Kamila Durczoka, czyli zrobić jedyneczkę a potem dwójeczka. Potem uchował się ten przerywnik i została wyproszona ze studia TVN. Wkurzyła się i poszła zrobić barszcz czerwony Winiary, który kupiła jej matka, która pracuje w firmie Winiary, gdzie codziennie produkuje się tysiące nowych, bezużytecznych masek dla polityków, które w późniejszej fazie obróbki zostają wywiezione do kamieniołomu aby dać je robotnikom zamiast jedzenia bo zapasy się skończyły, gdyż w magazynie byli złodzieje, którzy przywłaszczyli sobie panią księgową, która była w trzecim miesiącu ciąży z Kazociakiem, który ukrywał to przed całą administracją z powodu jego relacji z Ewą, która nie przyznała się do Kazo, ponieważ wolała PWWP, który miał wyższą rangę i lepiej było nie mówić o całej sprawie gdyż PUBG dostał bana i zaczęła się... Nikogo nie obchodzi PUBG, wracając do PWWP, miał wejść na serwer i rozdać vouchery dla graczy ale pomagał mordenowi naprawić InvocationTargetException, jednak nie udało się im naprawić tego błędu. Następnie PWWP napisał do Kazo w sprawie Ewy, gdzie zapomniał, że nie ma zasięgu i poszedł spać, ale po kilku godzinach niespodziewanie obudziło go kluczyk... który przyszedł po to aby poćwiczyć na domowej siłowni, ale PWWP od razu wyrzucił go za drzwi ponieważ wiedział o łamaniu regulaminu siłowni, ponieważ było wyraźnie napisane, że siłownia jest zamknięta, a on tego nie zrozumiał i postanowił włamać się na tę siłownię po czym Wybił okno i przypomniał sobie, że to jego domowa siłownia. Ochrona dzwoniąc do niego powiedziała, że mama już wychodzi z kuchni i ma 5 sekund na zadzwonienie do Magdy Gessler w sprawie kotleta schabowego, który był niedoprawiony. Mega zdenerwowana Magda Gessler z impetem rzuciła telefonem o ścianę i krzyknęła "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA besos'nt". Niezwłocznie pozbierała resztki telefonu z ziemi i próbowała zadzwonić do fabryki prosząc o zmiany w recepturze. Ale pan Panda się na to nie zgodził był to zwierzak pani Magdy, która zjadła go wczoraj na obiad. Mimo tego, że ją zjadła, wydawało się jej, że ciągle jest obok niej. Obiadek od mamusi dawno temu był nie. Wiem co mam teraz zrobić! Idę grać na real'u i poszukam parę diaxów i zesram się i pójdę dalej. Pomyślał sobie "Jeju, co ja zrobiłem. Kopalem kamiennym kilofem i zapomniałem go naprawic, a wywaliłem całego cobla do lawy, poniewaz nie wiedzialem ze mozna robic cobblexy, z ktorych moze wydropic cos tak cennego jak Glowstone, aby oświetlić se chate, którą można później włożyć do ryżu, aby była sucha." Nagle pomyślał sobie : "po co mam suszyć swój dom skoro go nie mam". Udal sie wiec do banku po pozyczke i wziął pożyczkę na 1k $ po czym zrobił w piwnicy tajne laboratorium, aby zrobić serum, które ma na celu unicestwić cały  świaaaat, ponieważ wielkimi krokami nadchodzi 31 grudnia 2020, który zwiastuje koniec covid-19. Tak naprawdę jest to fakenews i covid ewoluuje po to aby odwiedzić PWWP, aby powiedzieć mu o nowym pomyśle który ma za zadanie nakłonić go do decyzji która sprawi, że umili mu to życie. A ta decyzja to coś tak spektakularnego jak zmiana wyglądu Agnieszki Chylinskiej, która w maju 2021 kończy już 45 lat! I będzie mieć możliwość zmienienia biegu tej historii za pomocą nowoczesnej technologii, która może zmienić wszystko razem z Agustinem Egurrollą. Po przemyśleniu tego wszystkiego PWWP postanowił spalic blanta, poczuc sie wolny jak ptak i wolny jak slimak, po czym uświadomił sobie, że nie pali i od razu pobiegł do kuchni bo miał gastro świra na punkcie dania z suszonymi pomidorami i roladkami z tortilli z pastą jajeczną, ogorkiem, kurczakiem i szpinakiem, które były zgniłe. Wkurzony PWWP zadzwonił do restauracji i powiedział "Czy to 112, mam problem, ktoś mi się na koto włamał zabrał złotówkę, ale to nie jest mój główny problem". Czy on mi ukradł dane z karty ? Może się znajduje pod spawnem. To go złapię i zamknę na działce i spale ale to niezgodne z prawem. I wtedy na moją działkę weszła Policja. Pan przedstawił się Tomaszewski , i zabrał mnie na komendę, gdzie byłem przesłuchiwany. A tam nie zjadłem makowca i w jednej chwili Tomaszewski wstał z krzesła i wyskoczył za okno, bo zauważył, że drzwi się same ruszają....

 

Kontynuuję: Mimo tego, że stało się to na komendzie, policja zjawiła się na miejscu zdarzenia po 15 minutach, gdzie...

Edytowane przez mordensoldier124
  • Superka 4
  • Przytulas 1
  • Wow 4

image.png.e247af4a9dcaff66bf91c039a3af6b36.png 

image.png.b1f416884379154bbe92458e47daa901.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzili, że nic się nie stało a to wszystko to był jeden wielki żart...

 

                                            forum.png.0d99a2063acabcfe3f3a1a40bc8149c2.png

 

 

 

                                                            ~ Pamiętajcie, ss dobrej jakości tylko u mnie. Pozdrawiam kc ~

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARCIN DUBIEL

                                            forum.png.0d99a2063acabcfe3f3a1a40bc8149c2.png

 

 

 

                                                            ~ Pamiętajcie, ss dobrej jakości tylko u mnie. Pozdrawiam kc ~

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

resztą administracji oraz....

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkich i wszystko aby...

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patyka mocy od którego...

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że osoba zaczarowana nim będzie.....

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Pozdrawiam Kardashian 💖

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba że uwolni ją...

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...