Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Potwierdzenie zakupu


muszla

Wyróżnione odpowiedzi

 - Twój nick (z serwera): muszla
- Propozycja dotyczy (tytuł): potwierdzenie zakupu przedmiotu w /sklep
- Opis propozycji: No nie wiem, ja dziś przypadkowo kupiłam jakieś śmieszne 16 diamentów przypadkowo ZA 50K!! SKANDAL!! Fajnie by było, gdyby się dało potwierdzić zakup, bo na przykład można kupić sobie coś zbędnego za 98567340958347 milionów.
- Dodatkowe SS'y: zbędne raczej

  • Superka 1

muszlaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostanę raczej Neutralny, jednakże rzeczywiście jest to twoja wina, bo zanim dojdzie do zakupienia czegoś w sklepie trzeba użyć kilku kliknięć. Uważam taką funkcje za Zbędną, ponieważ zaśmieca ona ekwipunek i byłaby  rzadko wykorzystywana.

Edytowane przez KKirito
  • Superka 1

HejKKa Wszystkim ❤️❤️

8C3C5B3C-A01E-497B-BA4E-C23A379E39AE.gif.3b7879bec9660a7c5db86a4ea46cdaea.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, przykładajcie trochę uwagi. Czerwony i zielony to wyraźnie 2 różne kolory. Poza tym wtedy wszystkie czynności związane ze sklepem trwałyby dłużej, niewygodne takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony, rozumiem powód, dla którego ktoś chciałby coś takiego wprowadzić, jednak myślę, że taki błąd zdarza się bardzo rzadko. Większość Graczy go nie popełnia, przez co wprowadzanie Twojej propozycji spowolniłoby im jedynie proces zakupów.

Jestem na nie.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aukrzychu napisał:

Z jednej strony, rozumiem powód, dla którego ktoś chciałby coś takiego wprowadzić, jednak myślę, że taki błąd zdarza się bardzo rzadko. Większość Graczy go nie popełnia, przez co wprowadzanie Twojej propozycji spowolniłoby im jedynie proces zakupów.

Jestem na nie.

zawsze można dodać komendę, która będzie wyłączała potwierdzanie zakupu, a wtedy proces przejdzie sprawnie bez żadnego dodatkowego potwierdzania 😉

muszlaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Właściciel

Propozycja została zaakceptowana!

W niedalekim czasie zostanie ona wprowadzona!

(Propozycja częściowo akceptowana, ponieważ przedmioty, których zakup całkowicie się nie opłaca w dużych ilościach np. 64 trzciny, 64 bambusy, 64 szmaragdy itd. zostały zmienione możliwości zakupu na maksymalnie 4 przedmioty)

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...