Skocz do zawartości

Komenda /randomtp przenosi w ścianę.


ArkesTM

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ArkesTM
Miejsce występowania bugu: Mapa surowcowa /warp s
Opis problemu: Użyłem komendy /randomtp i zostałem przeniesiony w ścianę. SS niżej oraz koordynaty. Przez pierwsze 2-3 sekundy było widać jakbym był w powietrzu. Dopiero po tym widziałem stone i mogłem go kopać. (Na miejscu wykopałem po 4-tej próbie przeniesienia w końcu kilofem w ścianie i udało mi się wyjść.) Jeżeli jest możliwość zabezpieczenia teleportacji w ścianę to proszę o takową.
Dodatkowe SS'y

ss.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 1.14.4/vanilla to jakies czity? Halo admin ja mam napisane 1.14.4/huzuni to chyba wporzo tak?

 

Poza tym, że powinieneś zostać sprawdzony to pewnie miałeś laga i cie tepło delikatnie pod ziemie, z pewnością nie zawinił tu serwer - no bo jak to? Ewentualnie problem leży w tym, że ściemniłeś sobie gamme i masz ciemny ekran, popracuj nad tym bo słabe te fejki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Olek407 napisał:

To 1.14.4/vanilla to jakies czity? Halo admin ja mam napisane 1.14.4/huzuni to chyba wporzo tak?

 

Poza tym, że powinieneś zostać sprawdzony to pewnie miałeś laga i cie tepło delikatnie pod ziemie, z pewnością nie zawinił tu serwer - no bo jak to? Ewentualnie problem leży w tym, że ściemniłeś sobie gamme i masz ciemny ekran, popracuj nad tym bo słabe te fejki.

Słaby troll, idź gdzie indziej bo oczekuje normalnej odpowiedzi od administracji na temat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArkesTM napisał:

Słaby troll, idź gdzie indziej bo oczekuje normalnej odpowiedzi od administracji na temat.

No sory, ale olka pouczać? Ja na przykład uwielbiam go za takie posty itp. 

Znam ten bug i występuje on dość często, oraz zasługuje na naprawe jak i pozytywne rozpatrzeszenie.

Pozdrawiam Michał!

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie błąd - randomtp teleportuje w losowe miejsce - stąd słowo "random". Po to też została dodana nieśmiertelność przy teleportacji tą komendą, aby można było się ewentualnie wykopać. Nie wiem, ile razy musimy to powtórzyć, aby gracze to zrozumieli.

  • Superka 1

sygnowanatura.png

Long may he reign.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...