Skocz do zawartości

Znikające zwierzeta


Rainbowcookie44

Rekomendowane odpowiedzi

 nie grałem 2 tygodnie ponieważ zmieniałem komputer .

Zniknęły mi zwierzęta na mojej działce nie pamiętam ile ich było ale znam gatunki aby nie ułatwiać sobie gry pandę miałęm jedną wiec nie proszę  o 2 ale świnie krowy owce kury  miałem ich dużo

miałem zdjecia zwerząt w telefonie ale telefon zmieniłem  a stary sprzedałem i zdjęcia przepadły 😞

prosił bym o zwrot 

jajo panda X1

jajo krowaX2

jajo świnia x2

jajo owca x2 

jajo kura x2 

i ewętualnie przenice marchewki i nasionka aby rozmnorzyć stracone zwierzątka 

 

 

                              z góry dziękuje za pomoc proszę nie zwracać uwagi na błędy ortograficzne ale jestem dyzortografem 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                  rainbowcookie44

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia zwierząt zwierżeta były zestakowane po parenaście w jedym wiec proszę z karzdego zwierzęcia u gury po dwa jaja i nasiąnka przeniceę i  marchewy na rozmnorzenie ich

przepraszam za błędy ale jestem dyzortografem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dowody są bardzo wyraźne. Tylko podpowiem, że sprzedawanie telefonu bez usuwania jego zawartości to bardzo zły pomysł. Powodzenia życzę wciąż.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Olek407 napisał:

Nie no, dowody są bardzo wyraźne. Tylko podpowiem, że sprzedawanie telefonu bez usuwania jego zawartości to bardzo zły pomysł. Powodzenia życzę wciąż.

moje zdjęcia w telrdoje ograniczały się do screenshotuw memuw i tych zdjęć zwierzątek  wylogowałem się z socialuw a po drugie to był dobry znajomy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało zaakceptowane!

Przy najbliższej okazji zwierzątka zostaną zwrócone!

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...