Skocz do zawartości

Brak itemów na działce


Teuelb

Rekomendowane odpowiedzi

- Twój nick z serwera: Chaber


- Miejsce występowania bugu: Działka ID 767 (X: -37, Z:-517)


- Opis problemu: Nie było mnie na serwerze około 4 dni, wbijam na serwer, patrzę i zastanawiam się czemu skrzynie są poprzekręcane. Zaglądam do nich i okazuje się, że są zupełnie puste. Wszystkie na całej działce. Po zaglądnięciu do mojego sklepu okazało się, że zniknęły też ramki na przedmioty oraz stojak na zbroję. Działki ostatnio nie przenosiłem, ani nie zmieniałem na większą. Wszedłem po prostu po kilkudniowej przerwie i takie coś mi się przydarzyło. Dodatkowo dodaję poniżej kilka screenów obrazujących puste skrzynki i brak ramek. Zwracam się z prośbą o przywrócenie kopii zapasowej mojej działki z dn. 24 stycznia 2020r.

 

- Dodatkowe SS'y:

 

  • Puste, poprzekręcane i rozdzielone skrzynki (w tle widać także przekręcone piecyki):
    2020-01-28_23_13_00.thumb.png.0c190e37008978fbcb696bd501ef7075.png
     
  • Brak ramek na przedmioty:
    2020-01-28_23_13_22.thumb.png.111e302629a89b5f08a28b1886cfe772.png
     
  • Przykład jednej z wielu pustych skrzynek:
    2020-01-28_23_13_37.thumb.png.e2505861807ada5e236ab14da2d708d1.png

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kolego też tak mi się stało, i nic mi nie oddali, także lipa trochę. Szkoda mi że straciłem 6/3/3 no ale cóż... 🙂

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek ja wiem że to przez to że mnie nie było 2d na serwie ale i tak bez dowodów nic się nie dostanie. Mi i tak nie zależy na oddaniu rzeczy bo i tak pewnie za niedługo nowa eda.

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
21 godzin temu, Kzeq napisał:

Coraz lepiej na tym rcku, wszystko dzięki naszym dzielnym adminom!

admini są super, ja bym szukał winy w kimś innym

 

niestety itemki nie zostaną zwrócone, niezależnie od tego, czyja to wina.

  • Superka 1
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Bvcha napisał:

niestety itemki nie zostaną zwrócone, niezależnie od tego, czyja to wina.

tomiko9 miał taki sam problem i po jego zgłoszeniu dostał odpowiedź od HeadAdmina. Jego zgłoszenie zostało zaakceptowane. Dlaczego zatem miałbym zostać potraktowany inaczej? Nie ukrywam, że jeśli nie dostanę zwrotu, nie zamierzam kontynuować gry na serwerze. Poniesione straty są dla mnie zbyt duże.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Godzinę temu, Teuelb napisał:

 

tomiko9 miał taki sam problem i po jego zgłoszeniu dostał odpowiedź od HeadAdmina. Jego zgłoszenie zostało zaakceptowane. Dlaczego zatem miałbym zostać potraktowany inaczej? Nie ukrywam, że jeśli nie dostanę zwrotu, nie zamierzam kontynuować gry na serwerze. Poniesione straty są dla mnie zbyt duże.

 

Nie znam szczegółów tamtej rozmowy, ale jeśli tak było, to musiał mieć solidne dowody, dzięki którym odzyskał itemy.

  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa została przeniesiona do archiwum i jest oznaczona jako zaakceptowana: https://forum.realcraft.pl/topic/1813-zaakceptowane-bugserwermc-brak-itemków-na-działce/
Według mnie, zgłoszenie niczym znaczącym się nie różni. Opisany tam bug jest identyczny, jedynie opis problemu bardziej rozbudowany. Dowody są identyczne, to znaczy pokazane jedynie screenshoty pustych skrzynek.
Mam nadzieję, że wkrótce Admin odpowie na moje zgłoszenie, bo trochę czasu już minęło od rozpoczęcia tego tematu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje smutki kieruj do wyższej Administracji lub idź na ts, problem jest dosyć obszerny a winowajcą jest optymalizacja serwera, która ostro kuleje szczególnie ostatnio i nikt na forum do winy się nie chce przyznać - klasycznie. Mam nadzieje, że problem zostanie rozwiązany w sposób polubowny - osobiście po takiej akcji raczej bym nie chciał dłużej grać na rc, jeżeli tamten gracz nie miał innych dowodów niż ty - dla mnie sprawa jest jasna i szczerze, jeżeli tak jest, to Administracja bardzo źle by postąpiła i straciła w oczach graczy, którzy mają więcej niż 30iq, pokazując w ten sposób brak obiektywizmu oraz okropną stronniczość. Mam nadzieje, że odzyskasz chociaż część straconych itemów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 12:14, Teuelb napisał:

Rozmowa została przeniesiona do archiwum i jest oznaczona jako zaakceptowana: https://forum.realcraft.pl/topic/1813-zaakceptowane-bugserwermc-brak-itemków-na-działce/
Według mnie, zgłoszenie niczym znaczącym się nie różni. Opisany tam bug jest identyczny, jedynie opis problemu bardziej rozbudowany. Dowody są identyczne, to znaczy pokazane jedynie screenshoty pustych skrzynek.
Mam nadzieję, że wkrótce Admin odpowie na moje zgłoszenie, bo trochę czasu już minęło od rozpoczęcia tego tematu

Faktycznie przeczytalem całe zgłoszenie i nie różni sie prawie niczym od twojego! Według mnie HeadAdmin/Admin powinien zwrócić Ci przedmioty, tak samo jak tobie @PUBG

 

Pozdrawiam Michał

Edytowane przez Michotek123
Pisałem na telefonie i wystąpiło kilka błędów kujących w oczy ;)

If they knew what they said, would go straight to my head

What would they say instead?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michotek123 napisał:

Faktycznie przeczytalem całe zgłoszenie i nie różni sie prawie niczym od twojego! Według mnie HeadAdmin/Admin powinien zwrócić Ci przedmioty, tak samo jak tobie @PUBG

 

Pozdrawiam Michał

Kolego jeżeli były dowody wystarczające to by oddano, niestety ja nie robiłem screenów. A pozatym to jest coś charakterystycznego taka sytuacja, przy której screeny wg mnie są niewystarczające, i poprostu ma się pecha. Ja nie narzekam bo to tylko gra i nic się nie stało.

Pozdrawiam ✓

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zgłoszenie zostało odrzucone!

B2a87Zt.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...